Menu
Your Cart

Lokman Hekim

Lokman Hekim

Söz konusu lokman hekim olduğunda ilk akla gelen aromatik bitkiler ve bitki özleri olarak bilinmekte ve genel olarak bu kanı kabul görmektedir. Sitemizden tedarik edebileceğiniz lokman hekim şifalı bitkiler sayesinde daha enerji dolu ve daha zinde hissetmenize yardımcı olacak ürünler ile tanışabilir ya da zaten kullanmakta olduğunuz ürünleri stoklamak amaçlı alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca aromatik yağlar ile yapılan masajların da insan vücudunu rahatlattığı ve huzur verdiği bilindiğinden bu ürünlerin elde edilmesi konusunda da sitemizden faydalanabilirsiniz. Şifalı otlar ve bitki karışımları sayesinde enerjinizi hissederek etrafınızdakiler ile paylaşarak arttırabilir ya da diğer insanlara da yardımda bulunabilirsiniz. Sitemizin bu kategorisi online aktar hizmeti sunarak normal dükkanlarda bulamayacağınız ya da sipariş etseniz de dükkana geliş sürelerinin çok uzun olduğu ürünleri rahatlıkla bulabilir ve anında sipariş vererek en kısa zamanda kullanmaya başlayabilirsiniz. Lokman hekim konusunda alınan ürünlerin orjinallikleri arttıkça bitkisel yağ fiyatları da artmaktadır. Sitemizden indirimli ya da çok uygun fiyatlı ürünlere erişebilir ve sunulan fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapılan sitemizden ihtiyaç duyduğunuz bilgileri edinebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Şifalı otlar ve yağlar her ne kadar kullanımı kolay görülse de yeni ürünler denenirken dikkat edilmeli ve alınan ürününü gerçekte ne olduğu soruşturularak alışveriş tamamlanmalı ve kullanıma uyarıları dikkate alarak başlanmalı ve bu sayede korunma sağlanmalıdır.

Aksu Vital Arı Sütü 15000mg
Yeni Tükendi
Kullanımı: Günde 2 defa yemeklerden önce 1 kaşık alınması tavsiye edilir. Muhteviyatı; Bal Honey 193gr Polen Pollen 22gr Arı Sütü Royal Jelly 15000mg Enerji ve Besin Değerleri (100gr için) Enerji 321,60 ..
23,00 TL
Aksu Vital Arı Sütü 5000mg
Yeni Tükendi
Kullanımı: Günde 2 defa yemeklerden önce 1 kaşık alınması tavsiye edilir. Muhteviyatı; Bal Honey 210gr Polen Pollen 15gr Arı Sütü Royal Jelly 5000mg Enerji ve Besin Değerleri (100gr için) Enerji 326,90 k..
18,00 TL
Aksu Vital Arı Sütü Ginseng 10000mg
Yeni Tükendi
Kullanımı: Günde 2 defa yemeklerden önce 1 kaşık alınması tavsiye edilir. Muhteviyatı; Bal Honey 188gr Polen Pollen 22gr Arı Sütü Royal Jelly 10000mg Ginseng Ginseng 10gr Enerji ve Besin Değerleri (100g..
25,00 TL
Antik Mineral Saf Magnezyum Yağı 110ml Ultra saf magnezyum Klorit (Multi Mineral) Avrupa'nın eski Zechestein deniz yatağında, yer kabuğunun yaklaşık 1600-2000 m altında ve 250 milyon yılda bakir bir şekilde oluşmaktadır. Cilt ve cilt altı dokuları tarafından kolayca emilir. TERKİBİ: Su, Genuin..
39,00 TL
Mentha Piperita Aetheroleum (Nane Yağı), 10ml. Bileşimi: %100 Nane Yağı Haricen, dahilen ve inhalasyon yoluyla kullanılır. ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Nezle, nasal konjesyon ve üst solunum yolları şikayetlerini azaltıcı, gaz söktürücü, koku giderici olarak, hafif lokal anestezik etkisi ve yoğun se..
40,00 TL
Mentha Piperita Aetheroleum (Nane Yağı), 25ml. Bileşimi: %100 Nane Yağı Haricen, dahilen ve inhalasyon yoluyla kullanılır. ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Nezle, nasal konjesyon ve üst solunum yolları şikayetlerini azaltıcı, gaz söktürücü, koku giderici olarak, hafif lokal anestezik etkisi ve yoğun se..
60,00 TL
Mentha Piperita Aetheroleum (Nane Yağı), 5ml. Bileşimi: %100 Nane Yağı Haricen, dahilen ve inhalasyon yoluyla kullanılır. ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Nezle, nasal konjesyon ve üst solunum yolları şikayetlerini azaltıcı, gaz söktürücü, koku giderici olarak, hafif lokal anestezik etkisi ve yoğun ser..
40,00 TL
Ürün Özellikleri: DeepSea Masaj Taşı Nedir? DeepSea gerek duyulduğu hallerde vücudun masaj yapılacak bölgesine, şakak ve alın bölgesine, kulak arkalarına, enseye, sırt ve omuzlara dairesel hareketlerle 2-3 defa hafifçe masaj yaparak DeepSea Masaj Taşı ile mentolün vermiş olduğu ferahlatıcı ve ..
20,00 TL
DİYARON ÇÖREKOTU YAĞI DİYARON Black Cumin Oil (250 ml.) İçindekiler: Nigalla Oleum (ÇÖREKOTU YAĞI) %100 Çörekotundan imal edilmiştir. Kullanma talimatı: Günde 1-2 defa 1 tatlı kaşığı içilir. Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFAZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. K..
40,00 TL
Diyaron Kefir Mayası üretimi Ziraat Yüksek Mühendisi tarafından denetlenmekte ve kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Üretimhane şartlarında gerçekleştirilen üretimde klima ile ortamın sıcaklığı ve nemi kontrol edilmektedir. Üretimhanemizin yalıtımı yapılmış, taban ve duvarları steril şartlar..
15,00 TL
Diyaron Kefir Mayası 50ml Diyaron Kefir Mayası 50ml
Yeni İndirim
DİYARON KEFİR MAYASI                 Kefir ayranı kefir mayasının sütü mayalanması ile oluşan içecektir. Kefir ayranı tıpkı yoğurt gibi binlerce yıl evvel Orta Asya da Türkler tarafından bulunmuştur. Gelişmiş pek çok ülke ..
15,00 TL
Lemor Ayak Nsr Bakım Solüsyonu 10ml
Yeni Tükendi
İÇERİK: Asetik Asit, Nane Özü, Tarçın Özü, Karanfil Özü, Etil Alkol. Kullanım Şekli: Solüsyonu sorunlu bölgeye şişede bulunan fırça yardımı ile sürünüz. Bir dakika bekledikten sonra solüsyon sürdüğünüz bölgeye tırtıklı bıçak yardımıyla (tercihen meyve bıçağı) kazıyınız. Bir önceki ma..
20,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 224 (19 Sayfa)