Menu
Sepetiniz

Kozmetik

Kozmetik

Makyaj yapmak her ne kadar bir tercih meselesi olsa da bakımlı olmak tercih değil bir gereklilik durumu olarak kabul edilmektedir. Cildi bakımlı olan insanlar her zaman daha pozitif, daha genç ve daha dinç bir görünüme sahip olmaları ile anılmaktadırlar. Bakımlı bir cilde sahip olma yolunda ilk adım maskeler ile başlamaktadır. Düzenli aralıklar ile kullanılan bu ürünler cildin özelliklerine göre seçildikleri takdirde son derece başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Ayrıca bakım yağları kullanılarak cildin daha yumuşak ve daha pürüzsüz olması sağlanabilmektedir. Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden korunabilmek adına ise güneş koruyucular kullanılması uzmanlar tarafından önerilmekte ve güneş ile temaslarda dikkatli olunması tavsiye edilmektedir.

Ciltteki Mis Kokular

Eskiden, cilt üzerinde hafif bir koku bırakmak ve etraftakilerin de bu kokuyu alarak ilgilerinin çekilmesi için parfüm ve kolonyalar kullanılmaktaydı. Artık günümüzdeki gelişmiş kozmetik sektöründe kokulu kremler sayesinde de aynı işlem gerçekleştirilebilmekte ve cilt üzerinde koku bırakarak aynı zamanda yumuşatılarak bakımının yapılması kolaylaştırılmaktadır. Benzer şekilde aynı sonuçların beklentileri ile şampuanlar da kullanılmakta ve hem kullanım anında hem de sonrasında bakımı yapılan bölgenin korunmasını, aynı zamanda da güzel kokmasını sağlamaktadır. Özellikle el temizliği için kullanılan sabunlar hem kirlerden arınma işlemini gerçekleştirirken bunun yanı sıra kalıcı kokusu sayesinde eller hareket ettikçe kokunun etrafa yayılmasını kolayca sağlamaktadır.

Ürün Özellikleri:DeepSea Masaj Taşı Nedir?DeepSea gerek duyulduğu hallerde vücudun masaj yapılacak bölgesine, şakak ve alın bölgesine, kulak arkalarına, enseye, sırt ve omuzlara dairesel hareketlerle 2-3 defa hafifçe masaj yaparak DeepSea Masaj Taşı ile mentolün vermiş olduğu ferahlatıcı ve ..
25,00 TL
Saçları Güçlendirir, Besler, Dolgunluk verir.Argan Özlü Saç VitaminiDermaderm Argan Özlü Saç Bakım Sütü saçında döküme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Saçların uçlarınıbesler. Cansız ve yıpranmış saç uçlarına bakım yaparak kırılmaları engeller. İçeriğinde bulunan ..
30,00 TL
Saçları Güçlendirir, Besler, Dolgunluk verir.Dermaderm Argan Özlü Şampuan saçında döküme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Yeniden yapılandırıcı şampuan içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Şampuanın içerisinde bulunan bitki..
30,00 TL
Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi saçında döküme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Saçları yeniden yapılandırıcı krem içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Kimyasal boyalar ve dış etkenlere maruz kalan saç ve saçlı deri genelli..
30,00 TL
Dermaderm Beyaz Saç Karışıtı Bitkisel Losyon 250ml Doğal Bitki Özlerinden Üretilmiştir. Kimyasal Boya İçermez. Beyaz Saçların Giderilmesine, Beyaz Saç Oluşumunun Önlenmesine, Saçların Güçlenmesine Yardımcı Olur. Dermaderm saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi do..
30,00 TL
Dermaderm Beyaz Saç Karışıtı Bitkisel Şampuan 250ml Doğal Bitki Özlerinden Üretilmiştir. Kimyasal Boya İçermez. Beyaz Saçların Giderilmesine, Beyaz Saç Oluşumunun Önlenmesine, Saçların Güçlenmesine Yardımcı Olur. Dermaderm saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi d..
30,00 TL
Dermaderm Bitkisel Leke Giderici&Cilt Beyazlatıcı Gece KremiGece KremiPigment DüzenleyiciMaksimum Beyazlatıcı EtkiGüneş lekeleri, Yaşlanma ile oluşan lekeler, İlaç kullanımına bağlı lekeler, Hamilelik lekeleri, Diz ve dirseklerde oluşan lekelere karşı yardımcı olarak k..
30,00 TL
Dermaderm Bitkisel Leke Giderici&Cilt Beyazlatıcı Gündüz KremiGündüz KremiPigment DüzenleyiciGüneş Koruma SPF50+Güneş lekeleri, Yaşlanma ile oluşan lekeler, İlaç kullanımına bağlı lekeler, Hamilelik lekeleri, Diz ve dirseklerde oluşan lekelere karşı yardımcı olarak kul..
30,00 TL
Dermaderm Çatlak Önleyici KremKakao Yağlı FormülHamilelikte Güvenle KulanılırKalojen ve Vtamin E İçerir.Dermaderm Çift etkili çatlak önleyici krem; Dermaderm Labaratuarlarında üretilmiştir. Bitkisel formüllü bu krem hamilelik ve aşırı kilo alıp vermekten dolayı vücutta oluşan çatlakl..
25,00 TL
UVA ve UVB güneş ışınları zaman içerisinde cildin temel taşlarına (kalojen ve elastin) zarar vererek cildin yaşlanma süresini hızlandırır. UVA ışınları cildin bağışıklık mekanizmasını bozar ve cilt üzerinde istenmeyen etkiler oluşturur. Dermaderm Güneş Koruma Kremi, içerisinde bulunan UVA ve UVB fil..
35,00 TL
Kepek, pullanma ve kaşıntıya karşı güçlü etkisiyle psoriasis, seboreik dermatit, atopik dermatit, pitriasis capitis simplex sorunlarından oluşan kaşınma, pullanma, pulların tabaka halinde dökülmesi kızarıklık, cilt ve kafa derisindeki iritasyon gibi belirtilerin azalmasına yardımcı olur.Ürünün ..
25,00 TL
BITTIM (Menengiç) yağı ve zeytinyağının bir arada bulunduğu bu ürün, devamlı kullanımında saçlarınızı besleyerek saç dökülmesini ve kepek oluşumunu önler. Saçlarınızın görünümüne canlılık verir. Yıpranmaya karşı güç kazandırır. Kuru saçları nemlendirir. Genel vücut temizliği kullanımında BITTIM sabu..
10,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)