Menu
Your Cart

Yağlar

Yağlar

Şifalı bitkilerden elde edilen ve özellikle cilt ve saç bakımı için tercih edilen bitki yağları bakımlı ve güzel bir cilt, sağlıklı saçlar için sizin de vazgeçilmez ürünleriniz arasında yerini alabilir. Birçok farklı kullanım alanı bulunan aromatik yağlar muhteşem kokuları ile sizi mest edecek ve evinizin başköşesinde hiçbir zaman eksik etmek istemeyeceğiniz ürünler arasında yerini alacak. Günümüzde artık birçok bakım ürününün zararlı kimyasal maddeler kullanılarak üretildiğinin farkında olan herkes yavaş yavaş doğal bakım yöntemlerini keşfetmeye başladı. Bu yolculukta da en büyük yardımcınız sizler için özenle ürettiğimiz uçucu yağlar olacak. Doğanın bizlere sunduğu şifaya siz de evinizde bir yer açın ve doğal yağları kullanarak hep hayalini kurduğunuz mükemmel cilde, sağlıklı saçlara vücudunuzu zararlı kimyasallardan koruyarak kavuşun. Şifalı yağlar ilk kullandığınız andan itibaren doğallığı ile sizi memnun edecek ve günlük bakımınızın vazgeçilmez parçaları arasındaki yerinizi alacak. Diyaron kalitesi ile size doğal güzelliği keşfedebilmek için ürünlerimizi web sitemizden temin edebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Antik Mineral Saf Magnezyum Yağı 110ml Ultra saf magnezyum Klorit (Multi Mineral) Avrupa'nın eski Zechestein deniz yatağında, yer kabuğunun yaklaşık 1600-2000 m altında ve 250 milyon yılda bakir bir şekilde oluşmaktadır. Cilt ve cilt altı dokuları tarafından kolayca emilir. TERKİBİ: Su, Genuin..
39,00 TL
Mentha Piperita Aetheroleum (Nane Yağı), 10ml. Bileşimi: %100 Nane Yağı Haricen, dahilen ve inhalasyon yoluyla kullanılır. ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Nezle, nasal konjesyon ve üst solunum yolları şikayetlerini azaltıcı, gaz söktürücü, koku giderici olarak, hafif lokal anestezik etkisi ve yoğun se..
40,00 TL
Mentha Piperita Aetheroleum (Nane Yağı), 25ml. Bileşimi: %100 Nane Yağı Haricen, dahilen ve inhalasyon yoluyla kullanılır. ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Nezle, nasal konjesyon ve üst solunum yolları şikayetlerini azaltıcı, gaz söktürücü, koku giderici olarak, hafif lokal anestezik etkisi ve yoğun se..
60,00 TL
Mentha Piperita Aetheroleum (Nane Yağı), 5ml. Bileşimi: %100 Nane Yağı Haricen, dahilen ve inhalasyon yoluyla kullanılır. ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Nezle, nasal konjesyon ve üst solunum yolları şikayetlerini azaltıcı, gaz söktürücü, koku giderici olarak, hafif lokal anestezik etkisi ve yoğun ser..
40,00 TL
DİYARON ÇÖREKOTU YAĞI DİYARON Black Cumin Oil (250 ml.) İçindekiler: Nigalla Oleum (ÇÖREKOTU YAĞI) %100 Çörekotundan imal edilmiştir. Kullanma talimatı: Günde 1-2 defa 1 tatlı kaşığı içilir. Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFAZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. K..
40,00 TL
Lemor Ayak Nsr Bakım Solüsyonu 10ml
Yeni Tükendi
İÇERİK: Asetik Asit, Nane Özü, Tarçın Özü, Karanfil Özü, Etil Alkol. Kullanım Şekli: Solüsyonu sorunlu bölgeye şişede bulunan fırça yardımı ile sürünüz. Bir dakika bekledikten sonra solüsyon sürdüğünüz bölgeye tırtıklı bıçak yardımıyla (tercihen meyve bıçağı) kazıyınız. Bir önceki ma..
20,00 TL
Bitter Almond Oil İçindekiler: Bitter Almond Oil, Oluem Olivae (ACIBADEM YAĞI) Kullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir. Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK AÇILDIKTAN SONRA 6 AY İÇERİSİND..
9,00 TL
ADAÇAYI YAĞI ( 20 ml. ) Sage Leaf Oil İçindekiler: Sage leaf oil, helianthus oleum (ADAÇAYI YAĞI) Kullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir. Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK AÇILDIKTA..
13,00 TL
ALABALIK YAĞI ( 50 ml. ) Oleum Trutta İçindekiler: Oleum Trutta, Oleum Ollivae ( ALABALIK YAĞI ) Kullanma talimatı: Haricen cilde masaj şeklinde uygulanır. Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK AÇILDIKTAN SONRA 12 AY İÇERİSİ..
13,00 TL
ALOEVERA YAĞI ( 20 ml. ) Aloe Vera Oleum İçindekiler: Aloe Vera Oleum, Helianthus Oleum ( ALOEVERA YAĞI ) Kullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir. Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK A..
10,00 TL
ANASON YAĞI ( 20 ml. ) İçindekiler: Anise Oil, Helianthus Oleum ( Anason Yağı ) Kullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir. Uyarılar: YÜKSEK MİKTARDA İÇİLİRSE ÖNCE HAFİF SARHOŞLUK, SONRA UYKU MEYDANA GELİR. KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA ED..
9,00 TL
ANEMON ÇİCEĞİ YAĞI ( 20 ml. ) Oleum Blue Anemone Flower İçindekiler: Oleum Blue Anemone Flower, Oluem Kullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir. Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK AÇILD..
13,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 99 (9 Sayfa)