Menu
Sepetiniz

Yağlar

Yağlar

Şifalı bitkilerden elde edilen ve özellikle cilt ve saç bakımı için tercih edilen bitki yağları bakımlı ve güzel bir cilt, sağlıklı saçlar için sizin de vazgeçilmez ürünleriniz arasında yerini alabilir. Birçok farklı kullanım alanı bulunan aromatik yağlar muhteşem kokuları ile sizi mest edecek ve evinizin başköşesinde hiçbir zaman eksik etmek istemeyeceğiniz ürünler arasında yerini alacak. Günümüzde artık birçok bakım ürününün zararlı kimyasal maddeler kullanılarak üretildiğinin farkında olan herkes yavaş yavaş doğal bakım yöntemlerini keşfetmeye başladı. Bu yolculukta da en büyük yardımcınız sizler için özenle ürettiğimiz uçucu yağlar olacak. Doğanın bizlere sunduğu şifaya siz de evinizde bir yer açın ve doğal yağları kullanarak hep hayalini kurduğunuz mükemmel cilde, sağlıklı saçlara vücudunuzu zararlı kimyasallardan koruyarak kavuşun. Şifalı yağlar ilk kullandığınız andan itibaren doğallığı ile sizi memnun edecek ve günlük bakımınızın vazgeçilmez parçaları arasındaki yerinizi alacak. Diyaron kalitesi ile size doğal güzelliği keşfedebilmek için ürünlerimizi web sitemizden temin edebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Mentha Piperita Aetheroleum (Nane Yağı), 5ml.Bileşimi: %100 Nane Yağı Haricen, dahilen ve inhalasyon yoluyla kullanılır.ÖNERİLEN KULLANIM YERİ: Nezle, nasal konjesyon ve üst solunum yolları şikayetlerini azaltıcı, gaz söktürücü, koku giderici olarak, hafif lokal anestezik etkisi ve yoğun ser..
40,00 TL
DİYARON ÇÖREKOTU YAĞIDİYARON Black Cumin Oil (250 ml.)İçindekiler: Nigalla Oleum (ÇÖREKOTU YAĞI) %100 Çörekotundan imal edilmiştir.Kullanma talimatı: Günde 1-2 defa 1 tatlı kaşığı içilir.Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFAZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. K..
60,00 TL
Diyaron Lavanta Yağı 10ml- %100 SAF ÜRÜNDÜR. İÇİNDE HİÇBİR KATKI MADDESİ YER ALMAMAKTADIR.Bu ürünün üretimi; lavanta hasat edildikten sonra buhar kazanlarında distile edildikten sonra lavanta suyu ve lavanta yağı ortaya çıkmaktadır. Üretim sonucundaki lavanta yağı ve lavanta suyu birbirinden ayrıştı..
20,00 TL
Diyaron Tatlı Badem Yağı 250mlTamamen saf olarak üretimi gerçekleştirilen tatlı badem yağı, sizler için 250ml cam şişeler içerisinde hazırlanmıştır. Tatlı badem yağı genel olarak saç bakımı, cilt bakımı, kaş - kirpik bakımı gibi tüketim talepleri ile satın alınmaktadır.%100 SAF, %100 DOĞAL..
65,00 TL
Diyaron Tatlı Badem Yağı 50mlTamamen saf olarak üretimi gerçekleştirilen tatlı badem yağı, sizler için 50ml cam şişeler içerisinde hazırlanmıştır. Tatlı badem yağı genel olarak saç bakımı, cilt bakımı, kaş - kirpik bakımı gibi tüketim talepleri ile satın alınmaktadır.%100 SAF, %100 DOĞAL..
20,00 TL
Krk Gıda Anason Aroması 250ml İçindekiler: Doğala özdeş aroma ve taşıyıcı (Propilen glikol)KULLANIM BİLGİSİ:Aroma direkt olarak içilmemelidir.1 kg ürüne ortalama 5 gr aroma kullanımı tavsiye edilir. Yanlışlıkla yutulursa ağız suyla çalkalanmalı ve tıbbi tavsiye alınmalıdır. Göze sıçraması ha..
80,00 TL
İÇERİK:Asetik Asit, Nane Özü, Tarçın Özü, Karanfil Özü, Etil Alkol.Kullanım Şekli:Solüsyonu sorunlu bölgeye şişede bulunan fırça yardımı ile sürünüz. Bir dakika bekledikten sonra solüsyon sürdüğünüz bölgeye tırtıklı bıçak yardımıyla (tercihen meyve bıçağı) kazıyınız. Bir önceki ma..
25,00 TL
ADAÇAYI YAĞI ( 20 ml. )Sage Leaf Oilİçindekiler: Sage leaf oil, helianthus oleum (ADAÇAYI YAĞI)Kullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir.Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK AÇILDIKTA..
17,00 TL
ALABALIK YAĞI ( 50 ml. )Oleum Truttaİçindekiler: Oleum Trutta, Oleum Ollivae ( ALABALIK YAĞI )Kullanma talimatı: Haricen cilde masaj şeklinde uygulanır.Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK AÇILDIKTAN SONRA 12 AY İÇERİSİ..
20,00 TL
ALOEVERA YAĞI ( 20 ml. )Aloe Vera Oleumİçindekiler: Aloe Vera Oleum, Helianthus Oleum ( ALOEVERA YAĞI )Kullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir.Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK A..
17,00 TL
ANASON YAĞI ( 20 ml. )İçindekiler: Anise Oil, Helianthus Oleum ( Anason Yağı )Kullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir.Uyarılar: YÜKSEK MİKTARDA İÇİLİRSE ÖNCE HAFİF SARHOŞLUK, SONRA UYKU MEYDANA GELİR. KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA ED..
13,00 TL
ANEMON ÇİCEĞİ YAĞI ( 20 ml. )Oleum Blue Anemone Flowerİçindekiler: Oleum Blue Anemone Flower, OluemKullanma talimatı: 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 1-2 defa içilir.Uyarılar: KAPAĞI KAPALI OLARAK ODA SICAKLIĞINDA MUHAFIZA EDİNİZ. ISI, IŞIK VE NEMDEN KORUYUNUZ. KAPAK AÇILD..
20,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 59 (5 Sayfa)