Menu
Sepetiniz

Macunlar

Macunlar

Yüzyıllardır süre gelen bir geçmişe sahip olan Osmanlı’dan bu yana vazgeçilmez doğal şifa kaynaklarından birisi olan bitkisel macunlar Diyaron kalitesi ile evinize geliyor ve size sağlıklı bir yaşam vaad ediyor. Tamamen doğal içeriklere sahip olan macun çeşitlerimizin her biri farklı özelliklerde olmakta ve farklı rahatsızlıklar için şifa desteğini sizlere sunmaktadır. Ülkemizin verimli topraklarında, doğal yollarla üretilen şifalı bitkiler kullanılarak üretilen her bir macun çeşidini, kimyasal içerikli ürünler kullanmaktan bıktıysanız ve artık bedeniniz için yararlı ürünler tüketmek istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Zencefilli macun içeriğinde bulunan birçok bitki ile sizlere hem sağlıklı hem de doğal bir yaşam sunuyor. Keçiboynuzlu macun da diğer ürün seçeneklerimiz gibi evinizin başköşesinde yerini almak üzere web sitemizde sizleri bekliyor. Kullanımı son derece pratik olan tüm macun çeşitlerimiz gibi ginseng macun da içeriğindeki doğal maddelerle zararlı kimyasalların etkilerinden vücudunuzu korumak için tercih edebileceğiniz doğal ürün seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Doğanın en kıymetli bitkilerinden hazırlanan macunlarımıza evinizde yer açabilir ve sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Aksu Vital Propolisli Zencefilli Keçiboynuzu Özü 350grKeçiboynuzu Özü Propolis ve Zencefille bir arada…Şeker, Koruyucu  ve Renklendirici ilave edilmemiştir.Karıştırarak tüketiniz! Enerji ve Besin Değerleri 100 gr için Enerji 286,5 kcal ..
35,00 TL
Balen Snowy Zencefilli Bitkisel Macun 400gr İçindekiler: Çam Balı (%82.5), Zencefil Tozu (%5), Propolis Tozu, Havlıcan, Zerdeçal, Polen, Taze Arı Sütü, Çörekotu Tohumu Tozu, Keçiboynuzu Tozu, Tarçın, Karanfil, Kebabiye, Günlük.Kullanım Bilgisi: Günde 1 tatlı kaşığı kullanılması tavsiye edili..
68,00 TL
Datça Acı Badem Macunu Macun-i Nefesim 240grÜrün Adı: Datça Macun-i Nefesim Damla Sakızlı ve Acıbademli Bitkisel Karışım Macunİçindekiler: Kebabiye, Damla Sakızı, Acıbadem, Günlük, Zerdeçal, Zencefil, Havlıcan, Karabaşotu, Karanfil, Meyan Kökü Tarçın, Menthol, Okaliptus, Nane, Harnup Tozu, Ginsen..
30,00 TL
PASTE WITH HONEY, POLLEN AND BALSAM PEARİçindekiler: Kudret Narı(Meyve), Polen, Keten Tohumu, Zerdeçal (Rizom), Ebegömeci (Yaprak),  Kantaron(Toprak Üstü), Anason(Meyve), Rezene(Meyve),  Kimyon (Meyve), Günlük (Reçine), Harnup Unu(Meyve), Çörek Otu, Harnup Pekmezi, Süzme Çiçek Balı, Gl..
30,00 TL
PASTE WITH HONEY, POLLEN AND LOCUS BEANİçindekiler: Harnup Unu (Meyve), Arı Sütü, Polen, Soya Unu, Yulaf Unu (Meyve) , Kakao (Tohum Kabuğu), Isırgan Tohumu, Tarçın (Kabuk), Kına Kına (Kabuk), Kuşburnu (Meyve), Anason (Meyve), Hibiskus (Çiçek), Çörek Otu (Tohum), Yeni Bahar, Harnup Pekmezi, Gluko..
30,00 TL
İçindekiler: Karabaş Otu-Kereviz Tohumu-Mısır Püskülü, Kırk Kilit (Toprak Üstü)-Biberiye (Yaprak)-Mersin Yaprağı-Funda (Çiçek)-Mürver(Çiçek)-Böğürtlen Yaprağı- Yakı Otu(Toprak Üstü)-Bal-Fruktoz-Harnup Pekmezi, KaraçalıAcoruscalamus, Apium graveolens,Zea mays, Equisetum arvense, Rosmarinus offici..
30,00 TL
PASTE WITH THICK SYRIAN JUNIPER SYRUP AND CINNABARİçindekiler: Zencefil, Çörekotu, Polen, Zerdeçal, Üzerlik Tohumu, Isırgan Tohumu, Menengiç Tohumu, Karaçalı, Keten Tohumu, Tup Tohumu, Havlıcan, Karanfil, Tarçın, Mercanköşk, Melisa,  Toros Nanesi, Kekik, Karabaş Otu, Kakule, Anason, Kebabiy..
30,00 TL
İçindekiler: Süzme Çiçek Balı, Dut Pekmezi, Polen, Epimedyum (%0,79), Keçiboynuzu, Yulaf Ezmesi, Havlıcan, Tarçın, Lepidyum, Amerikan Ginsengi, Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, Ginko Biloba, Kırmızı Ginseng, Bal Kabağı, Demirdikeni, Kola Bitkisi, Arı Sütü, Doğala Özdeş Aroma (Vanilya), Glikoz Şur..
34,95 TL
İçindekiler: Süzme Çiçek Balı, Dut Pekmezi, Polen, Epimedyum (%0,79), Keçiboynuzu, Yulaf Ezmesi, Havlıcan, Tarçın, Lepidyum, Amerikan Ginsengi, Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, Ginko Biloba, Kırmızı Ginseng, Bal Kabağı, Demirdikeni, Kola Bitkisi, Arı Sütü, Doğala Özdeş Aroma (Vanilya), Glikoz Şur..
14,95 TL
İçindekiler: Süzme Bal, Şeker, İçme Suyu, Baharat Karışımı (zencefil, tarçın, havlıcan, portakal kabuğu, hindistan cevizi, çörek otu, rezene, kişniş, sinameki, anason, karabiber, hardal tohumu, zulunba, krem tartar, kebabiye, safran, tiryak, zerdeçal, tarçın çiçeği, kakule, şamlışaşlı, hindistan çiç..
30,00 TL
Yağız Bitkisel Acı Badem, Karamürver, Çam Kozalağı, Kara Zencefil Macunu 240grÜrün Adı: Yağız Bitkisel Acı Badem, Karamürver, Çam Kozalağı, Kara Zencefilli Karışık Bitkisel Macun.İçindekiler: ÜRÜN ADE Yağız Bitkisel Acı Badem, Karamürver, Çam Vazaladi, Kara Zencefili Karışık Bitkisel Macun İÇİNDE..
35,00 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)