Menu
Your Cart

Diğerleri

Diğerleri
Ürün Özellikleri: DeepSea Masaj Taşı Nedir? DeepSea gerek duyulduğu hallerde vücudun masaj yapılacak bölgesine, şakak ve alın bölgesine, kulak arkalarına, enseye, sırt ve omuzlara dairesel hareketlerle 2-3 defa hafifçe masaj yaparak DeepSea Masaj Taşı ile mentolün vermiş olduğu ferahlatıcı ve ..
20,00 TL
Diyaron Kefir Mayası 50ml Diyaron Kefir Mayası 50ml
Yeni İndirim
DİYARON KEFİR MAYASI                 Kefir ayranı kefir mayasının sütü mayalanması ile oluşan içecektir. Kefir ayranı tıpkı yoğurt gibi binlerce yıl evvel Orta Asya da Türkler tarafından bulunmuştur. Gelişmiş pek çok ülke ..
15,00 TL
Diyaron Kefir Mayası üretimi Ziraat Yüksek Mühendisi tarafından denetlenmekte ve kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Üretimhane şartlarında gerçekleştirilen üretimde klima ile ortamın sıcaklığı ve nemi kontrol edilmektedir. Üretimhanemizin yalıtımı yapılmış, taban ve duvarları steril şartlar..
15,00 TL
Mecitefendi Ardıç Yağlı Bitkisel Masaj Kremi  (90 ml.) Natural Massage Cream İçerik: Vazelin, Ardıç Yağı, Kekik Yağı, Biberiye Yağı, Balık Yağı, Pelesenk Yağı, Susam Yağı, Çörekotu Yağı, Karanfil Yağı, Mentol. Ingredients: Vaseline, Juniper Oil, Thyme Oil, Rosemary Oil, Fish Oil, ..
14,90 TL
Mecitefendi Bitkisel Masaj Kremi  (175 ml.) Natural Massage Cream İÇERİK: Vazalin, Biberiye Yağı, Balık Yağı, Pelesenk Yağı, Susam Yağı, Çörekotu Yağı, Karanfil Yağı, Mentol. INGREDIENTS: Vaseline, Thyme Oil, Rosemary Oil, Fish Oil, Sesame Oil, Black Cumin Oil, Clove Oil, Menthol. K..
22,50 TL
İçindekiler: Karadut Suyu, Şeker, Potasyum Sorbat. Kullanma Talimatı: 1 tatlı kaşığı içilir. Serin ve ışık olmayan yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz...
10,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)