Menu
Sepetiniz

Diğerleri

Diğerleri
Balen Beedrops Limon Aromalı Bitkisel DropsLimon Aromalı Ekinezya, Bal ve Propolis Pastil Formunda DropsAmbalaj içerisinde toplam 24 adet drop bulunmaktadır. Ürün içeriğinde piyasadaki ürünlere kıyasla yoğun oranlarda bitkisel ekstrat (özler) ve bitkise yağlar bulunmaktadır.İçindekiler..
12,00 TL
Balen Beedrops Mandalina Aromalı Bitkisel DropsMandalina Aromalı Zencefil, Zerdeçal ve Ardıçlı Pastil Formunda DropsAmbalaj içerisinde toplam 24 adet drop bulunmaktadır. Ürün içeriğinde piyasadaki ürünlere kıyasla yoğun oranlarda bitkisel ekstrat (özler) ve bitkise yağlar bulunmaktadır...
12,00 TL
Balen Beedrops Nane Aromalı Bitkisel DropsNane Aromalı Okaliptüslü, Mentol ve Naneli Pastil Formunda DropsAmbalaj içerisinde toplam 24 adet drop bulunmaktadır. Ürün içeriğinde piyasadaki ürünlere kıyasla yoğun oranlarda bitkisel ekstrat (özler) ve bitkise yağlar bulunmaktadır.İçindekil..
12,00 TL
Ürün Özellikleri:DeepSea Masaj Taşı Nedir?DeepSea gerek duyulduğu hallerde vücudun masaj yapılacak bölgesine, şakak ve alın bölgesine, kulak arkalarına, enseye, sırt ve omuzlara dairesel hareketlerle 2-3 defa hafifçe masaj yaparak DeepSea Masaj Taşı ile mentolün vermiş olduğu ferahlatıcı ve ..
25,00 TL
Diyaron Kefir Mayası 50ml Diyaron Kefir Mayası 50ml
İndirim Tükendi
DİYARON KEFİR MAYASI                Kefir ayranı kefir mayasının sütü mayalanması ile oluşan içecektir. Kefir ayranı tıpkı yoğurt gibi binlerce yıl evvel Orta Asya da Türkler tarafından bulunmuştur. Gelişmiş pek çok ülke ..
15,00 TL
Diyaron Kefir Mayası 50ml Diyaron Kefir Mayası 50ml
Yeni Tükendi
Diyaron Kefir Mayası üretimiZiraat Yüksek Mühendisi tarafından denetlenmekte ve kontrolleri gerçekleştirilmektedir.Üretimhane şartlarında gerçekleştirilen üretimde klima ile ortamın sıcaklığı ve nemi kontrol edilmektedir. Üretimhanemizin yalıtımı yapılmış, taban ve duvarları steril şartlar..
15,00 TL
Krk Gıda Anason Aroması 250ml İçindekiler: Doğala özdeş aroma ve taşıyıcı (Propilen glikol)KULLANIM BİLGİSİ:Aroma direkt olarak içilmemelidir.1 kg ürüne ortalama 5 gr aroma kullanımı tavsiye edilir. Yanlışlıkla yutulursa ağız suyla çalkalanmalı ve tıbbi tavsiye alınmalıdır. Göze sıçraması ha..
80,00 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)