Menu
Your Cart

Bitki Suları

Bitki Suları

Doğanın bizler için sunduğu en güzel armağanlardan birisi olan bitkilerin şifasından faydalanmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bitki suları özellikle artık içeriğinde ne olduğunu bile bilmediğiniz kimyasallarla dolu olan seçeneklerin yerine oldukça iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Faydalarının saymakla bitmeyeceği enginar suyu ve diğer bitki suyu seçenekleri Diyaron kalitesi ile evinize geliyor ve sizi doğanın şifası ile tanıştırıyor. Web sitemizden kolayca temin edebileceğiniz, tamamen doğal içeriği ile ön plana çıkan ürün seçeneklerimiz arasında bulunan papatya suyu hem kendiniz hem de sevdikleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bitki suları arasında. Evinizin başköşesinde yer alacak ve olmazsa olmaz doğal ürünlerinizden biri olacak kekik suyu da tüm bitki suları gibi sıvı formuyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Ülkemizin verimli topraklarından gelen bitkilerden doğal yollarla elde edilen bitki suları ile sevdikleriniz ve kendiniz için çok daha sağlıklı bir yaşam kurabilirsiniz. Ürün seçeneklerimizi inceleyerek, online alışveriş hizmetimiz ile anında satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir ve Diyaron ailemize siz de katılabilirsiniz.

Mecitefendi Ardıç Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Ardıç Suyu. İçindekiler: %100 Ardıç Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Ardıç Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işık Olmayan Yerde Muhafaza..
14,00 TL
Mecitefendi Çakşır Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Çakşır Suyu. İçindekiler: %100 Çakşır Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Çakşır Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işık Olmayan Yerde Muha..
15,00 TL
Mecitefendi Enginar Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Enginar Suyu. İçindekiler: %100 Enginar Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Enginar Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işık Olmayan Yerde ..
20,00 TL
Mecitefendi Form Life Bitkisel Su Karışımı, Distilasyon yoluyla elde edilen aromatik suların karışımı ile oluşmuştur. Karışımın içeriğinde aşağıdaki sular bulunmaktadır. Sinameki Yaprağı Suyu (Cassıa Angustıfolıa) Karanfil Suyu ( Eugenıa Caryophyllata) Adaçayı Suyu ( Salvıa Sp.)..
24,90 TL
Mecitefendi Hayıt Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Hayıt Suyu. İçindekiler: %100 Hayıt Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Hayıt Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işık Olmayan Yerde Muhafaza..
15,00 TL
Mecitefendi Isırgan Otu Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Isırgan Otu Suyu. İçindekiler: %100 Isırgan Otu Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu Isırgan Otu suyunu İçme Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işı..
15,00 TL
Mecitefendi Karanfil Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Karanfil Suyu. İçindekiler: %100 Karanfil Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Karanfil Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işık Olmayan Ye..
14,00 TL
Mecitefendi Kekik Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Kekik Suyu. İçindekiler: %100 Kekik Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Kekik Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işık Olmayan Yerde Muhafaza..
12,00 TL
Mecitefendi Mersin Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Mersin Suyu. İçindekiler: %100 Mersin Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Mersin Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işık Olmayan Yerde Muha..
18,00 TL
Mecitefendi Papatya Suyu 1lt Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir. Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Papatya Suyu. İçindekiler: %100 Papatya Suyu. Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Papatya Suyu ile tamamlayıp içiniz. Serin ve Işık Olmayan Yerde ..
15,00 TL
Mecitefendi Pro Life Bitkisel Su Karışımı, Distilasyon yoluyla elde edilen aromatik suların karışımı ile oluşmuştur. Karışımın içeriğinde aşağıdaki sular bulunmaktadır. Ardıç Suyu ( Junıperus Communıs) Karanfil Suyu ( Eugenıa Caryophyllata) Yakı Otu Suyu ( Epıobıum Parvıflorum) Civ..
24,90 TL
Mecitefendi Stone Life Bitkisel Su Karışımı, Distilasyon yoluyla elde edilen aromatik suların karışımı ile oluşmuştur. Karışımın içeriğinde aşağıdaki sular bulunmaktadır. Karanfil Suyu ( Eugenıa Caryophyllata) Ardıç Suyu ( Junıperus Communıs) Adaçayı Suyu ( Salvıa Sp.) Karaçaltı Ot..
24,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)