Menu
Sepetiniz

Bitki Suları

Bitki Suları

Doğanın bizler için sunduğu en güzel armağanlardan birisi olan bitkilerin şifasından faydalanmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bitki suları özellikle artık içeriğinde ne olduğunu bile bilmediğiniz kimyasallarla dolu olan seçeneklerin yerine oldukça iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Faydalarının saymakla bitmeyeceği enginar suyu ve diğer bitki suyu seçenekleri Diyaron kalitesi ile evinize geliyor ve sizi doğanın şifası ile tanıştırıyor. Web sitemizden kolayca temin edebileceğiniz, tamamen doğal içeriği ile ön plana çıkan ürün seçeneklerimiz arasında bulunan papatya suyu hem kendiniz hem de sevdikleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bitki suları arasında. Evinizin başköşesinde yer alacak ve olmazsa olmaz doğal ürünlerinizden biri olacak kekik suyu da tüm bitki suları gibi sıvı formuyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Ülkemizin verimli topraklarından gelen bitkilerden doğal yollarla elde edilen bitki suları ile sevdikleriniz ve kendiniz için çok daha sağlıklı bir yaşam kurabilirsiniz. Ürün seçeneklerimizi inceleyerek, online alışveriş hizmetimiz ile anında satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir ve Diyaron ailemize siz de katılabilirsiniz.

Mecitefendi Çakşır Suyu 1ltTürk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Çakşır Suyu.İçindekiler: %100 Çakşır Suyu.Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Çakşır Suyu ile tamamlayıp içiniz.Serin ve Işık Olmayan Yerde Muha..
44,00 TL
Mecitefendi Enginar Suyu 1ltTürk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Enginar Suyu.İçindekiler: %100 Enginar Suyu.Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Enginar Suyu ile tamamlayıp içiniz.Serin ve Işık Olmayan Yerde ..
38,00 TL
Mecitefendi Hayıt Suyu 1ltTürk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Hayıt Suyu.İçindekiler: %100 Hayıt Suyu.Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Hayıt Suyu ile tamamlayıp içiniz.Serin ve Işık Olmayan Yerde Muhafaza..
47,00 TL
Mecitefendi Kekik Suyu 1ltTürk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Kekik Suyu.İçindekiler: %100 Kekik Suyu.Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Kekik Suyu ile tamamlayıp içiniz.Serin ve Işık Olmayan Yerde Muhafaza..
34,00 TL
Mecitefendi Papatya Suyu 1ltTürk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.Distilasyon yoluyla elde edilmiş içme amaçlı Papatya Suyu.İçindekiler: %100 Papatya Suyu.Kullanma Talimatı: 1/4 çay bardağı dolusu suyunu İçme Papatya Suyu ile tamamlayıp içiniz.Serin ve Işık Olmayan Yerde ..
43,75 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)