Menu
Your Cart

Bitki Çayları

Bitki Çayları

Günümüzün gelişen teknolojisi ile artık son derece kolay bir kullanım imkanına sahip olarak poşetlenen ve tamamen doğal içeriği ile bitkilerin sunduğu şifayı evlerinize taşıyan şifalı bitki çayları ülkemizin verimli topraklarından evlerinize geliyor. Faydaları saymakla bitmeyecek olan doğanın bizlere sunduğu en kıymetli armağanlardan olan bitki çayları çeşitleri itibariyle de zengin bir kullanım seçeneği sunuyor. Diyaron kalitesi ile evlerinize gelen hem lezzeti hem de saymakla bitmeyecek kadar çok faydasıyla bitki çayları mutfağınızın vazgeçilmezleri arasında yer alacak ve evinizin başköşesinde duracak. Özellikle soğuk kış aylarında hem içinizi ısıtmak hem de faydalarından yararlanmak için tercih edebileceğiniz şifalı bitki çayları web sitemizden kolayca temin edilebilir. Online alışveriş imkanlarının sunduğu kolaylıklar sayesinde satın aldığınız ürünler adresinize kadar teslim edilmektedir. Sizin ise tek yapmanız gereken kendiniz ve sevdikleriniz için şifalı bitki çayları hazırlayarak, doğanın bizlere en güzel armağanlarını hayatınızın her anında kullanmak olacak. Sizler için özel olarak hazırlanan bitki çayları çeşitleri ile doğallığın keyfini çıkartabilirsiniz.

9'u BİR YERDE KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Barut Ağacı Kabuğu, Çoban Çökerten, Sinirli Ot, Mate, Bilya Kekik, Yeşil Çay,  Biberiye, Funda, Cinname. KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlendikten sonra aç karnına içilmesi tavs..
14,00 TL
ALIÇ YAPRAKLI KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Alıç Yaprağı, Funda Yaprağı, Biberiye, Kekik, Kişniş, Bamya Çiçeği, Çörek Otu, Çoban Çökerten, Böğürtlen Yaprağı, Karabaş Otu, Keten Tohumu. KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlendikten..
12,00 TL
AVAKADO KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Avakado Yaprağı, Mısır Püskülü, Böğürtlen Yaprağı, Kiraz Sapı, Civan Perçemi, Meyan Kökü, Ardıç Tohumu, Kırkkilit otu, Gilebolu yaprağı KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlendikten sonra günd..
12,00 TL
BAMYA ÇİÇEĞİ KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Acı Bakla, Kekik, Bamya Çiçeği, Böğürtlen Yaprağı,Pelin Otu, Defne Yaprağı, Zeytin Yaprağı, Dut Yaprağı. KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlendikten sonra günde 3 defa isteğe bağlı olar..
12,00 TL
CİVAN PERÇEMLİ KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Civan Perçemi Çiçeği, Hayıt Tohumu, Melisa, Lavanta, Mersin Yaprağı, Aslanpençesi, Tarçın, Portakal Çiçeği, Kırmızı Kantaron, Kırkkilit Otu, Çoban Çantası KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletiler..
12,00 TL
ISIRGAN KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Isırgan, Defne Yaprağı, Zeytin Yaprağı, Civan Perçemi, Karabaş Otu, Ardıç Meyvesi, Zencefil, Kekik, Biberiye, Kiraz sapı, Lavanta, Şahtere, Altın Otu, Üzerlik tohumu KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk beklet..
10,00 TL
KAYISI-BİBERİYE KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Kayısı, Biberiye, Funda, Sinameki, Bamya Çiçeği, Mersin Yaprağı, Yeşil Çay, Mısır Püskülü, Kekik, Ardıç Meyvesi, Rezene, Anason, Defne Yaprağı. KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlend..
12,00 TL
KUDRET NARI KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Kudret Narı, Meyan Kökü, Keten Tohumu, Kırmızı Kantaron, Zerdeçal, Polen, Ebe Gümeci, Rezene, Günlük, Anason, Kimyon, Harnup Unu, Çörek Otu. KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlendikten s..
12,00 TL
MELİSA KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Melisa, Kantaron, Karabaş Otu, Mercan Köşk, Yeşil Çay, Bamya Çiçeği, Ihlamur, Mayıs Papatyası, Tarçın, Karanfil, Lavanta KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlendikten sonra günde 3 defa isteğe ..
12,00 TL
REZENE ANASON KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Rezene, Anason,Mayıs Papatyası, Nane, Kimyon, Kekik, Ihlamur. KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlendikten sonra günde 3 defa isteğe bağlı olarak şeker ilave edilip içilmesi tavsiye edi..
12,00 TL
ZENCEFİLLİ KARIŞIK BİTKİSEL ÇAYI (42 süzen poşet) İçindekiler: Zencefil, Okaliptüs, Hatmi Çiçeği, Meyan Kökü, Sinirli Ot, Yarpuz, Ebe Gümeci,  Tarçın, Defne Yaprağı, Kekik, Ayva Yaprağı. KULLANIM ŞEKLİ: 1 süzen poşeti 1 su bardağı sıcak suda 3-4 dk bekletilerek demlendikten sonra günde 3 ..
12,00 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)