Menu
Sepetiniz

Besin Takviyeleri

Besin Takviyeleri

Güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak ve hastalıklara karşı direnç kazanarak aynı zamanda gün içerisinde enerji kazanmak için bitkisel haplar kullanabilirsiniz. Doğal içerikli ürünler kullanarak günlük beslenme ile alamadığınız vitamin ve mineralleri Diyaron kalitesi ve farkı ile besin takviyesi ürün seçeneklerimizle alabilirsiniz. Marketlerden satın aldığınız meyve ve sebzelerin bile sağlıklı olup olmadığından endişe duyuyor, sağlıklı beslenmek adına doğal içeriğe sahip ürünler kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bitkisel kapsül ürün seçeneklerimizle sizlere doğanın şifasını armağan ediyor; hem kendiniz hem de sevdikleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz doğal ürünler sunuyoruz. Faydaları saymakla bitmeyecek olan arıların bitki ve çiçeklerden topladığı propolis vücudunuza ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlamak konusunda günümüzün en çok tercih edilen besin takviyeleri arasında yer almaktadır. İçeriğinde süzme çiçek balı ve polen de bulunan arı sütü de Diyaron kalitesi ile sizleri bekliyor. Web sitemizden kolayca temin edebileceğiniz besin takviyesi seçeneklerimizle hem kendinize hem de sevdiklerinize mükemmel bir armağan verebilir, sağlıklı bir yaşama emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Diyaron Kefir Mayası 50ml Diyaron Kefir Mayası 50ml
İndirim Tükendi
DİYARON KEFİR MAYASI                Kefir ayranı kefir mayasının sütü mayalanması ile oluşan içecektir. Kefir ayranı tıpkı yoğurt gibi binlerce yıl evvel Orta Asya da Türkler tarafından bulunmuştur. Gelişmiş pek çok ülke ..
15,00 TL
Diyaron Kefir Mayası 50ml Diyaron Kefir Mayası 50ml
Yeni Tükendi
Diyaron Kefir Mayası üretimiZiraat Yüksek Mühendisi tarafından denetlenmekte ve kontrolleri gerçekleştirilmektedir.Üretimhane şartlarında gerçekleştirilen üretimde klima ile ortamın sıcaklığı ve nemi kontrol edilmektedir. Üretimhanemizin yalıtımı yapılmış, taban ve duvarları steril şartlar..
15,00 TL
İçeriği: Ayçiçeği Yağı, Tatlı Badem Yağı, Anason Yağı, Rezene Yağı, Susam Yağı, Kimyon Yağı, Dereotu Yağı.Kullanımı: Günde 3 defa 4'erdamla alınması tavsiye edilir. Kullanmadan önce çalkalayınız.Muhafazası: Oda sıcaklığında (15-30oC) muhafaza ediniz. Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocuk..
30,00 TL
İçeriği: Gliserin, Propolis Ekstresi, Koruyucu (Potasyum Sorbat)Kullanımı: Yetişkinler için günde 3 defa 8 damla alınması tavsiye edilir.Takviye edici gıda olarak tüketilir.Propolis: İşçi arıların bitkilerin filiz ve tomurcuklarından topladığı bir maddedir. Arılar propolisi, kovandaki, ç..
70,00 TL
    3 softjelde Zeytinyağı   2400mg Kudret Narı Meyvesi   600mgKudret Narı Yağı İçeren Takviye Edici Gıdaİçeriği: Yetişkinler için günde 3 defa birer softjel, tercihen yemeklerden önce alınması tavsiye edilir. ..
70,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)