Menu
Sepetiniz

Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi 500ml

Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi 500ml
Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi 500ml
Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi 500ml
Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi 500ml
Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi 500ml
30,00 TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: dermaderm-9

Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi saçında döküme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Saçları yeniden yapılandırıcı krem içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Kimyasal boyalar ve dış etkenlere maruz kalan saç ve saçlı deri genellikle cansızlaşır ve ekstra bakıma ihtiyaç duyar.Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi saçlara ve saçlı deriye vitamin ve bitki özleri nüfuz ederek saçlara gereken bakımı sağlar. Saçları kökünden ucuna besleyerek dökülmelere karşı dirençli kılar.

Androgenetik Alopesi (AGA) kimyasal olarak testesteron hormonunun insan vücudunda bulunan 5-a-redüktaz enzimi (5aR) ile birleşrek dihidrotestesterona (DhT)dönüşmesi ile oluşur. DhT saç köklerinde birikerek saç köklerinin kan dolaşımını etkiler. DhT'nin saç köklerinde birikmesi sonucu saç beslenemez ve zayıflamaya başlar. Zayıflayan bölgedeki saçlar incelir ve hatta rengini kaybeder ve kaçınılmaz olarak dökülür. Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi formülünde bulunan bitki özleri ve vitaminler sayesinde saç dökülmesine neden olan DhT birkiminin giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım: Saç ve saçlı deri şampuan ile temizlendikten sonra Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi saçlara masaj yapılarak yedirlir ve durulanır. Bu ürünün maksimum etkili olması için uzmanınızın tavsiye ettiği Dermaderm bitkisel şampuanla beraber kullanılmasını tavsiye ederiz.

 

Şampuanda Bulunan Bitki Özleri ve Özellikleri

Nettle (Urtica Diocia) Isırgan Otu Deri onarıcı ve yağ dengeleyici
Argan Extract (Argan Oil Exract) Saçları güçlendirir ve onarır.
Hops (Humulus Lupus) Şerbetçi Otu Saç köklerini onarmaya yardımcı olur.
Camomille (Matricaria Recutita) Papatya Cilt onarıcı
Balm-Mint (Melissa Officinalis) Melisa İritasyon giderici
Mistleteo (Viscum Album) Ökse Otu Tahriş giderici
Yarrow (Achillea Millefolium) Civan Perçemi Kan dolaşımı düzenleyici

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi