Menu
Sepetiniz

Şampuanlar

Şampuanlar

İnsan sağlığına zararlı olan kimyasalların artık birçok bakım ve güzellik ürününde kullanıldığı herkes tarafından bilinmekte olan bir gerçek. Bu zararlı kimyasalların etkilerinden korunmak ve doğal bir güzelliğe sahip olmak isteyen herkes artık içeriğinde kimyasal maddelerin bulunmadığı güzellik ve bakım ürünlerini tercih ediyor. Bitkisel şampuanlar da bunlardan birisi. Marketlerde satılan ve içerisinde özellikle köpürmesi için birçok kimyasalın bulunduğu şampuanlar yerine siz de saçlarınıza doğal yollarla bakım yapmak ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız Diyaron kalitesi ile sizlere ulaştırdığımız doğal şampuanlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde oldukça popüler olan argan şampuanı ile yepyeni bir deneyim yaşayacak, canlı ve hızlı uzayan saçlara sahip olmanın keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. Faydaları saymakla bitmeyecek olan sarımsak şampuanı da vazgeçilmez doğal ürünler kategorisindeki yerini alacak. Web sitemizden kolayca temin edebileceğiniz ürün seçeneklerimizi inceleyerek, istediğiniz ürünleri anında satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler kargo ile adresinize kadar teslim edilecek ve hemen kullanmaya başlayarak doğal ürünlerin farkını kendi gözlerinizle görebileceksiniz.

Saçları Güçlendirir, Besler, Dolgunluk verir.Dermaderm Argan Özlü Şampuan saçında döküme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Yeniden yapılandırıcı şampuan içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Şampuanın içerisinde bulunan bitki..
30,00 TL
Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç Kremi saçında döküme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Saçları yeniden yapılandırıcı krem içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Kimyasal boyalar ve dış etkenlere maruz kalan saç ve saçlı deri genelli..
30,00 TL
Dermaderm Beyaz Saç Karışıtı Bitkisel Losyon 250ml Doğal Bitki Özlerinden Üretilmiştir. Kimyasal Boya İçermez. Beyaz Saçların Giderilmesine, Beyaz Saç Oluşumunun Önlenmesine, Saçların Güçlenmesine Yardımcı Olur. Dermaderm saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi do..
30,00 TL
Dermaderm Beyaz Saç Karışıtı Bitkisel Şampuan 250ml Doğal Bitki Özlerinden Üretilmiştir. Kimyasal Boya İçermez. Beyaz Saçların Giderilmesine, Beyaz Saç Oluşumunun Önlenmesine, Saçların Güçlenmesine Yardımcı Olur. Dermaderm saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi d..
30,00 TL
Kepek, pullanma ve kaşıntıya karşı güçlü etkisiyle psoriasis, seboreik dermatit, atopik dermatit, pitriasis capitis simplex sorunlarından oluşan kaşınma, pullanma, pulların tabaka halinde dökülmesi kızarıklık, cilt ve kafa derisindeki iritasyon gibi belirtilerin azalmasına yardımcı olur.Ürünün ..
25,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)