Menu
Sepetiniz

Sabunlar

Sabunlar

Kimyasal içerikli sabunların cildinizin nem dengesini bozduğu ve uzun vadede sağlıklı cilt yapınız için ne kadar zararlı olduğunu keşfettikten sonra doğal içerikli ve cildinize dost el yapımı sabun seçeneklerimiz ile hem sevdiklerinize hem de kendinize güzel bir armağan vermenin keyfini yaşayabilirsiniz. Birbirinden güzel mis kokuları ile Diyaron kalitesine sahip bitkisel sabun seçeneklerimiz sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bir cilt için vazgeçilmez ürünleriniz arasında yer alacak. Kuru, karma ve yağlı ciltler için özel olarak ürettiğimiz farklı içerikleri ile cildinize sağlıklı bir görünüm kazandıracak olan bitkisel sabunlar sevdikleriniz için de son derece şık birer hediye alternatifi olabilir. Oldukça ünlü olan bıttım sabunu başta olmak üzere kendi zevkinize uygun olan sabun seçeneklerini inceleyebilir ve web sitemizden online alışverişin avantajlarından faydalanarak anında satın alabilirsiniz. Zeytinyağlı sabun cildinizi mükemmel bir şekilde nemlendirecek en popüler ürünlerimiz arasında yer alıyor. Zeytinyağı sabunu ve çok daha fazlası için diğer ürün seçeneklerimizi inceleyebilir, zararlı kimyasallarla cildinizin doğal yapısını bozmadan mükemmel görünüme kavuşabilirsiniz.

BITTIM (Menengiç) yağı ve zeytinyağının bir arada bulunduğu bu ürün, devamlı kullanımında saçlarınızı besleyerek saç dökülmesini ve kepek oluşumunu önler. Saçlarınızın görünümüne canlılık verir. Yıpranmaya karşı güç kazandırır. Kuru saçları nemlendirir. Genel vücut temizliği kullanımında BITTIM sabu..
10,00 TL
Zeytinyağı, Defne Yağı ve Isırganotu Özlü bu ürün, ihtiva ettiği doğal gliserin ve zengin vitaminlerle, saç ve vücut temizliğinde fevkalade netice verir. Isırganotu özü saç dökülmesine karşı saç köklerini kuvvetlendirir. Defneyağı ve Zeytinyağı sayesinde düzenli kullanımda kepeği önleyip, saçlara do..
10,00 TL
Ecnebi maddelerden ari, "EDREMİT TİPİ" zeytinyağlı hamam sabunudur.Sabununuzu yıkanma lifi ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Islak zeminde bırakmayınız. Göz temasında bol su ile yıkayınız. Çocuklarını erişemeyeceği yerde saklayınız.İçindekiler: Zeytinyağı, Prina Yağı, Palmoil, NaOH, Termal Su..
10,00 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)