Menu
Sepetiniz

Leke Giderici Ürünler

Leke Giderici Ürünler

Günümüzde birçok markanın üretmekte olduğu leke kremleri ne yazık ki insan sağlığına zararlı olan birçok kimyasal madde içeriği ile dikkat çekiyor. Bu ürünler her ne kadar belirli bir oranda işe yarıyor olsa da, kimyasal içeriğinden dolayı sağladığı yarardan daha fazla zarara sebep oluyor hiç fark ettirmeden. Bu nedenle Diyaron kalitesi ile sizlerin doğal bakım ürünleri kullanarak da güzelliğinizi koruyabilme imkanını sunuyor ve artık cilt lekelerine çözüm sunarken doğal içerikli ürünlerimizle karşınıza çıkıyoruz. Cildinize ve bedeninize dost olan ürünlerimizle sizi rahatsız eden lekelerinizden kurtulabileceğiniz gibi çok daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüme de kavuşacaksınız. Özellikle ergenlik döneminden itibaren ciddi sıkıntılara yol açabilen ve gençlerin kendilerine olan güvenlerini kaybetmelerine bile sebep olan sivilce lekeleri için krem üretmekte aynı zamanda güneşin neden olduğu lekelere de sunduğumuz güneş lekesi tedavisi ile sizlere doğal bakımın kaynağını yaratıyoruz. Web sitemizden kolayca temin edebileceğiniz ürünlerimizle cildinize zarar vermeden bakım yapabilir ve sizi rahatsız eden lekelerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

Dermaderm Bitkisel Leke Giderici&Cilt Beyazlatıcı Gece KremiGece KremiPigment DüzenleyiciMaksimum Beyazlatıcı EtkiGüneş lekeleri, Yaşlanma ile oluşan lekeler, İlaç kullanımına bağlı lekeler, Hamilelik lekeleri, Diz ve dirseklerde oluşan lekelere karşı yardımcı olarak k..
30,00 TL
Dermaderm Bitkisel Leke Giderici&Cilt Beyazlatıcı Gündüz KremiGündüz KremiPigment DüzenleyiciGüneş Koruma SPF50+Güneş lekeleri, Yaşlanma ile oluşan lekeler, İlaç kullanımına bağlı lekeler, Hamilelik lekeleri, Diz ve dirseklerde oluşan lekelere karşı yardımcı olarak kul..
30,00 TL
Dermaderm Çatlak Önleyici KremKakao Yağlı FormülHamilelikte Güvenle KulanılırKalojen ve Vtamin E İçerir.Dermaderm Çift etkili çatlak önleyici krem; Dermaderm Labaratuarlarında üretilmiştir. Bitkisel formüllü bu krem hamilelik ve aşırı kilo alıp vermekten dolayı vücutta oluşan çatlakl..
25,00 TL
Ginseng Özlü Temizleme Jeli/Peeling(Tüm cilt tipleri için beyazlatıcı, besleyici, nemlendiricidir)İçindedikler: Aqua, shark liver oil, aloe, sodium hyluronate, vitamin e, arbutin, amino acid.Cilde çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, ciltteki ölü hücreleri temizleyerek, gözenekler içindek..
35,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)