Menu
Your Cart

Kolonyalar

Kolonyalar

Dünyaya mal olmuş ve pek çok farklı ülkede yoğun miktarda kullanılan kolonyalar, Osmanlı İmparatorluğu'ndan günümüze uzanan Türkiye tarihi boyunca da Anadolu'nun dört bir yanındaki insanlar tarafından ferahlama ve güzel koku yayma amacı ile tercih edilmişlerdir. Her ne kadar yoğunlukla limon ve kimi zaman da tütünden yapılan çeşitleri popülerlik kazansa da, pek çok farklı çiçekten hazırlanan çeşitleri ile ferahlatıcı etkisinin yanı sıra son derece etkileyici ve çarpıcı doğal kokuları da elde etmek mümkün olabilmektedir. Uzman markaların sunduğu kolonya çeşitleri ile birlikte her zevk ve isteğe hitap eden geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunan Diyaron, reyhandan portakala, misket limonundan mandalinaya, yeşil çaydan iğdeye ve hatta lavantaya varan aromalarda kolonyalar sayesinde aranan koku tecrübesine tam olarak eksiksiz biçimde ulaşılmasını sağlamaktadır. Lavanta kolonyası, mandalina kolonyası ve diğer tüm çeşitler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ürünleri teker teker inceleyebilir ve en uygun fiyatlar üzerinden alışverişlerinizi kısa süre içerisinde sonlandırarak üst düzey memnuniyete erişebilirsiniz.

Mecitefendi İğde Kolonyası Karakteristik kokusuyla ilgi odağı olmuş iğde aromasına bir de MECİTEFENDİ kalitesiyle ulaşın, farkı siz belirleyin... Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayağı yerde muhafaza ediniz. Gözünüzü yakm..
23,00 TL
Mecitefendi Ihlamur Kolonyası Ihlamur çiçekleriyle donatılmış bir bahçede en temiz ilk baharı yaşamaya ne dersiniz? Huzurun maksimumlara ulaştığı bu bahçede doğallığın tadına varın... Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayağ..
23,00 TL
Mecitefendi Lavanta Kolonyası Sıra dışı kokusuyla gününüze renk ve dinginlik katacak bir lavanta bahçesinde bir ömür geçebilir ve siz bu bahçeyi günlük yaşantınıza yansıtabilirsiniz. Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayağı..
23,00 TL
Mecitefendi Mandalina Kolonyası Akdeniz esintisinin en karakteristik aromasına hoşgeldiniz. Neden kendinizi gün boyu ferah bir mandalina bahçesinde hissetmeyesiniz ki? Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayağı yerde muhafaza..
23,00 TL
Mecitefendi Misket Limon Kolonyası, yüksek kalıcı özelliği ve gün boyu ferahlık sağlayıcı niteliği ile en yakın arkadaşınız olacak. Kapağı açın ve kendinizi bu sihirli yolculuğa bırakın... Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamay..
23,00 TL
Günlük hayatın getirdiği sıkıntı mahkumiyetinden uzaklaşmaya ne dersiniz? Mecitefendi Okyanus Kolonyasının eşsiz serinliğine bırakın kendinizi, özgürlüğe kanat çırpın... Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayağı yerde muhafaza ..
23,00 TL
Mecitefendi Portakal Kolonyası Ferahlığa tat kattık! Zihninizi ve teninizi gün boyu berrak tutacak bu muhteşem seyahate çıkmaya hazır mısınız? Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayağı yerde muhafaza ediniz. Gözünüzü yakması..
23,00 TL
Mecitefendi Tütün Kolonyası sizi geleneksel bayram ziyaretlerine götürüyor. Gün boyu kalıcı nitelikli bu mutluluğa misafir olun. Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayağı yerde muhafaza ediniz. Gözünüzü yakması halinde bol su i..
23,00 TL
Mecitefendi Yeşil Çay Kolonyası Karadeniz'in fırtınasına kafa tutan yeşil çay yaprakları, şimdi de günlük streslerinize karşı koyuyor. Problemlerinizi bir kenara itip huzura ulaşmak şimdi daha kolay... Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çoc..
23,00 TL
·         Buz Ferahlığı Hikayemiz, İskandinav buzullarında rastlanan serin ve berrak buz havasının Rebul Kolonyası ile buluşmasıyla başlar. Bu uyumlu buluşmanın sonucunda nesiller boyu beğeni ile kullanılan ve bir klasik haline gelen Rebul Ice Kolonyası ort..
22,90 TL
·         Tatlı İncir Rüyası Hikâyemiz, sıcacık ve benzersiz aromalarıyla güneşte olgunlaşmış leziz incirlerin Rebul Kolonyası ile buluşmasıyla başlar. Bu uyumlu buluşmanın sonucunda nesiller boyu beğeni ile kullanılan ve bir klasik haline gelen Rebul Fig B..
22,90 TL
Gün Ağarana Dek Toplanan Lavanta Çiçekleri Hikâyemiz, Akdeniz’in kokusuyla ferahlık ve serinlik veren bitkisi lavanda’nın, Rebul kolonyasıyla buluşması ile başlar. Bu uyumlu buluşmanın sonucunda nesiller boyu beğeni ile kullanılan ve bir klasik haline gelen Rebul Lavanda Kolonyası ortaya çıkar. ..
22,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)