Menu
Your Cart

El ve Yüz Temizleme

El ve Yüz Temizleme

Günlük olarak bakımının ve temizliğinin yapılması gereken vücut bölgeleri denildiğinde akla ilk gelen eller ve yüzler olmaktadır. Cildin temizlenmesi ve herhangi bir mikrobik rahatsızlığın önlenmesi adına özellikle ellerin gün içerisinde her kullanımdan sonra yıkanması ve temizlenmesi gerektiği duyurulmaktadır. Bunun yanı sıra yüz için de aynı öneride bulunularak yüz temizleme ürünleri ile derinlemesine temizlik ve hijyen elde etmenin kolaylıklarından bahsedilmektedir. Ayrıca cilt temizleme ürünleri sayesinde bakımı yapılan ciltlerin tazeliklerini ve canlılıklarını daha uzun süre koruyabildikleri bilindiğinden özellikle sık sık makyaj yapan kadınlar tarafından tercih edilen işlemler arasında yer almaktadır. Kullanılacak olan yüz temizleme sütü sayesinde ciltteki kir ve makyajın arındırılması sağlanarak cildin rahatlamasına yardımcı olunmaktadır. Aynı işlemler yüz temizleme jelleri ile de gerçekleştirilebildiğinden her kullanıcının kendisine uygun olan ürünü seçmesine olanak sağlanan sitemizden krem, jel, süt türlerindeki yüz temizleme malzemelerine ulaşabilir, uygun fiyatlar ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. En pratik ve zaman kazandırıcı temizlik yönteminin yüz temizleme mendili kullanılarak gerçekleştirildiği bilinmektedir.

Dermaderm Maksimum Etkili Sivilce Kremi Dermatologların Tercihi Doğal Antioksidan & Vitaminlerle Güçlendirilmiştir. Dermaderm bitkisel sivilce kremi sivilceye neden olan P.Acne bakterisinin giderilmesine yardımcı olur. Sivilcelerin oluşmasına neden olan yağlanmaya karşı cildi dengeler. ..
25,00 TL
Mecifefendi Yeşil Çay Cilt Temizleme Köpüğü (150 ml.) GREEN TEA SKIN CLEANSING FOAM Yağlı Ciltler Oily Skin MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ; Yağlı, sivilceli, akneli genç ciltler için olduğu kadar olgun ve yağlı ciltlerde de cilt temizliğinde kullanılmak üzere formüle ed..
17,50 TL
Mecitefendi Acı Badem Sütü (150 ml.) Makyaj Temizleyici Özel Formül Bitter Almond Milk MECİTEFENDİ ACI BADEM SÜTÜ, yüz ve göz makyajını temizlemek ve cildin temizlerken kaybettiği nem değerini tekrardan geri kazandırmak üzere titizlikle formüle edilmiştir. KULLANIMI: Öncelikle sağlıklı ..
25,00 TL
Mecitefendi Cilt Bakım Toniği  (150 ml.) ORGANİK ARGAN YAĞI ORGANIC ARGAN OIL SKIN CARE TONIC Kuru, çatlamış ve olgun ciltler Dry, chapped and mature skin MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI CİLT BAKIM TONİĞİ kuru ve hassas ciltlerde hem durulama gerektirmeyen cilt temizliğinde hem d..
17,50 TL
Mecifefendi Cilt Temizleme Köpüğü  (150 ml.) ORGANİK ARGAN YAĞI ORGANIC ARGAN OIL SKIN CLEANSING FOAM Kuru, çatlamış ve olgun ciltler Dry, chapped and mature skin MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ kuru ve hassas ciltler için formüle edilmiştir. Cildi günlü..
30,00 TL
Mecifefendi Derinlemesine Bakım Kremi (50ml.) ORGANİK ARGAN YAĞI ORGANIC ARGAN OIL IN-DEPTH TREATMENT CREAM Kuru, çatlamış ve olgun ciltler For dry, chapped and mature skin MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI DERİNLEMESİNE BAKIM KREMİ kuru ve hassas ciltlere bakım yapmak , zengin içe..
30,00 TL
Mecitefendi Makyaj Temizleme Losyonu (150 ml.) ORGANİK ARGAN YAĞI ORGANIC ARGAN OIL MAKE-UP REMOVER LOTION Tüm Cilt Tipleri All Skin Types MECİTEFENDİ ORGANİK ARGAN YAĞI MAKYAJ TEMİZLEME LOSYONU, yüz ve göz makyajını temizlemek üzere botanik aktifler kullanılarak formile edilmiştir. ..
17,50 TL
Mecitefendi Gülsuyu 250 ml. Rose Water İçindekiler Naturel Gül Suyu, Gül Aroma Verici, Potasyum Sorbat. Kullanım Talimatı Tüketicinin isteği doğrultusunda içeçek olarak, Gıda Üretiminde, Şerbet, Lokum, Muhallebi, Aşure, Kek, Baklava, Dondurma, Yoğurt, Puding, Çay vb. kullanılır. ..
13,00 TL
Mecitefendi Yeşil Çay Cilt Bakım Toniği ( 150 ml. ) GREEN TEA SKIN CARE TONIC Yağlı Ciltler Oily Skin MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY CİLT  BAKIM TONİĞİ; Yağlı, sivilceli, akneli genç ciltler için olduğu kadar olgun ve yağlı ciltlerde de, hem durulama gerektirmeyen cilt temizliğinde hem ..
17,50 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)