Menu
Sepetiniz

Bakım Yağları

Bakım Yağları

Bakımlı ve güzel bir görünüme sahip olmak kadın ya da erkek herkes tarafından arzu edilmekte ve bu bağlamda vücudun çeşitli bölgeleri için farklı bakım ürünleri kullanılmaktadır. Günümüzün en çok uğraşılan sorunlarından bir tanesi olan yıpranmış saçların onarılarak daha güzel bir görünüme sahip olabilmeleri için saç bakım yağları kullanılmakta ve bu sayede saçın doğal halinin korunmasının yanı sıra şekillendirmeden doğan hasarların da giderilmesine yardımcı olunmaktadır. En az saç kadar önemli olan bir başka bölge de insan cildinin tamamı olarak belirtilmektedir. Kullanılan cilt bakım yağları sayesinde tendeki doğal nem oranının korunmasına yardımcı olunarak daha iyi nefes almasına ve dış etkenlerden doğacak hasarlara karşı dayanıklı olmasına olanak sağlanmaktadır. Belirli aralıklar ile vücudun tamamına vücut bakım yağları ile yapılacak masaj uygulamaları sayesinde yorgunluklardan kurtularak daha rahat zaman geçirilmesi mümkün olmaktadır. Sitemizin bünyesinde ve satış mağazalarımızda bulunan ürünler sayesinde günün her anında bakım yağlarına ulaşabileceğiniz gibi, uygulanan fiyat tarifeleri ile zaman ve para kaybı yaşamadan ihtiyaçlarınızın giderilebilmesi için çalışılmaktadır.

-------------------------------------------------Sakal Serumu İçerisinde kıl köklerini destekleyici, besleyici, uzamasını sağlayacak vitamin, bitkisel yağ ve bitkisel ekstratlar (özler) bulundurmaktadır. Ürünü aldıktan sonra düzenli kullanım ile kıl köklerinde gelişim sağlanmaktadır. Ürünün içer..
60,00 TL
İçerik: Oleum Prunus amygdalus var. dulcis (Tatlı Badem Yağı), Oleum Sesamum indicum (Susam Yağı), Oleum Olea europea (Zeytinyağı), Oleum Ricinus communis (Hint Yağı), Oleum Corylus avellana, Oleum Triticum sativum, Oleum Nigella Sativa.Kullanım: Ciltteki makyaj temizlendikten sonra Sof..
45,00 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)