Menu
Your Cart

Bakım Yağları

Bakım Yağları

Bakımlı ve güzel bir görünüme sahip olmak kadın ya da erkek herkes tarafından arzu edilmekte ve bu bağlamda vücudun çeşitli bölgeleri için farklı bakım ürünleri kullanılmaktadır. Günümüzün en çok uğraşılan sorunlarından bir tanesi olan yıpranmış saçların onarılarak daha güzel bir görünüme sahip olabilmeleri için saç bakım yağları kullanılmakta ve bu sayede saçın doğal halinin korunmasının yanı sıra şekillendirmeden doğan hasarların da giderilmesine yardımcı olunmaktadır. En az saç kadar önemli olan bir başka bölge de insan cildinin tamamı olarak belirtilmektedir. Kullanılan cilt bakım yağları sayesinde tendeki doğal nem oranının korunmasına yardımcı olunarak daha iyi nefes almasına ve dış etkenlerden doğacak hasarlara karşı dayanıklı olmasına olanak sağlanmaktadır. Belirli aralıklar ile vücudun tamamına vücut bakım yağları ile yapılacak masaj uygulamaları sayesinde yorgunluklardan kurtularak daha rahat zaman geçirilmesi mümkün olmaktadır. Sitemizin bünyesinde ve satış mağazalarımızda bulunan ürünler sayesinde günün her anında bakım yağlarına ulaşabileceğiniz gibi, uygulanan fiyat tarifeleri ile zaman ve para kaybı yaşamadan ihtiyaçlarınızın giderilebilmesi için çalışılmaktadır.

HACI GÜRKAN NATUREL SAÇ BAKIM YAĞI, saç için hayati önem taşıyan, saç köklerini besleyen,saç tellerini onaran tamamen doğal yağların optimal bir kombinasyonudur.Bileşiminde hoş koku elde etmek için kullanılan esans dışında başka hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez. HACI GÜRKAN NATUREL..
12,50 TL
Mecitefendi Bitkisel Anti-Selülit Yağı (150 ml.) anti cellulite oil Bitkisel Selülit Yağı Mecitefendi Selülit Yağı selülit görüntüsünün azalmasını ve cildin beslenmesini sağlayan, etkili, bitkisel bir üründür. İçeriğinde bulunan yağlar sayesinde portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya etkilid..
25,00 TL
Mecitefendi Bitkisel Masaj Yağı (150 ml.) NATURAL MASSAGE OIL Mecitefendi masaj yağı , cildinizi nemlendirir ve ipeksi bir görünüm kazandırır. Hoş kokusu ile doyumsuz masaj keyfi verir. Natural Massage Oil Mecitefendi Massage Oil, moisturizes your skin, gives you o silky appearance..
20,00 TL
Mecitefendi Çatlak Giderici Vücut Yağı 100 ml. Crack Remover of Boby Oil Aşırı kilo verme ve hamilelik sonucu vücutta beliren çatlaklık görüntüsünün giderilmesini sağlayan botanik formül... Mecitefendi Çatlak Giderici Vücut Yağı'nın 5. günden itibaren kazandıracağı yeni görünümünüzle fark yara..
30,00 TL
Mecitefendi %100 Doğal Kaş - Kirpik Bakım Yağı 100% Natural Eyebrow - Lash Care Oil Göz Yakmayan Özel Formül Üzerine Rimel Sürülebilir Rimelin Etkisini Arttırır %100 Doğal Kaş - Kirpik Bakım Yağı Kaş ve kiprikteki deriyi besleyen tamamen doğal yağların optimal bir karışımıdır. Bile..
25,00 TL
MECİTEFENDİ %100 DOĞAL SAÇ BAKIM KÜRÜ (100 ml.) 100% Natural Hair Care Cure Vitamin E E Vitaminli Spreyli  %100 DOĞAL SAÇ BAKIM KÜRÜ Saçlı deriyi besleyen, tamamen doğal yağarın optimal bir karışımıdır. Naturel sızma sabit yağların nahoş  kokusunu maskelemek ve güzel bir ..
20,00 TL
Mecitefendi Kenevir Aayak Bakım Spreyi 150ml HEMP FOOT CARE SPRAY MECİTEFENDİ KENEVİR AYAK BAKIM SPREY'i Uçucu Kekik Yağı, Kenevir Tohumu Yağı, Karabaş Yağı , Uçucu Biberiye Yağı ve Uçucu Nane Yağı'na ilave olarak Denature Etil Alkol ve özel Hijyenik bir ajan ihtiva etmektedir. Bu özel formül..
30,00 TL
Kakao Yağlı Bronzlaştırıcı Özel Formül Deriyi besleyen yağların uygun bir karışımıdır. Mecitefendi Naturel Güneş Yağı formülünde bulunan doğal yağlar sayesinde güneşin zararlı etkilerine karşı korumayla birlikte idealinizdeki bronzlaşmayı sağlar. Kullanımı: Güneşlenmeden önce vücudunuza daires..
20,00 TL
MECİTEFENDİ Naturel Saç Bakım Yağı (100 ml.) Natural Hair Care Oil Saç derisi 100.000 ile 150.000 saç teli içerir. Her saç veya saç lifi, hormonal, genetik ve dış etkenlere bağlı olan düzensizlik gösterebilir. Bu düzensizliklerin önüne geçmek ve saç sağlığını uzun süreli korumak için saç dö..
18,00 TL
------------------------------------------------- Sakal Serumu İçerisinde kıl köklerini destekleyici, besleyici, uzamasını sağlayacak vitamin, bitkisel yağ ve bitkisel ekstratlar (özler) bulundurmaktadır. Ürünü aldıktan sonra düzenli kullanım ile kıl köklerinde gelişim sağlanmaktadır. Ürünün içer..
24,90 TL
Mecitefendi Sıkılaştırıcı & İnceltici Vücut Yağı (100 ml.) FIRMING & REFINING BODY OIL Daha diri ve bütün bir görünüme sahip olmak artık hayallerden ibaret değil! MECİTEFENDİ SIKILIŞTIRICI VE İNCELTİCİ VÜCUT YAĞI  size 28. günden itibaren daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm vaat ed..
30,00 TL
Mecifefendi Tırnak Bakım Yağı 8 ml. Nail Care Oil Formülünde Hidrolize Keratin barındırması nedeniyle çok özel bir formülasyona sahiptir. Bileşimindeki birçok yağda doğal E vitamini bulunmasına rağmen formülasyona naturel kaynaklı E vitamini de ilave edilmiştir. Mecitefendi Tırnak Bakım Yağı,..
14,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)