Menu
Your Cart

Bakım Maskeleri

Bakım Maskeleri

Kadınların hayatlarındaki olmazsa olmazlar arasında gösterilebilinecek kozmetik ürünleri, yalnızca kişisel ve sosyal hayat içerisinde daha güzel ve çekici görünmek için değil aynı zamanda daha sağlıklı bir cilde ve genel vücuda sahip olmak için tercih edilen yapıtaşları olarak nitelendirilebilinmektedirler. Günümüzde kozmetik ürünlerine artan ilgi nedeni ile pek çok zararlı ve kalitesiz ürün de ortaya çıkmışken, güzellik kazanmak uğruna sağlıklarından feragat etmek istemeyen kişiler ise uzman markaların kalitesi ve işlevselliği kanıtlanmış ürünlerini tercih etmeye gayret etmektedirler. Diyaron olarak tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi cilt maskeleri seçeneklerinde de en doğal ve kaliteli ürünleri sizlerle uygun fiyatlara buluşturmaktayız. Kayısı çekirdek yağlı kil maskesinden bal özlü derinlemesine bakım maskesine ve hatta saç maskeleri çeşitlerine ulaşabileceğiniz adresimizde, alışverişinizi tamamlamanıza müteakip kısa sürede kapınıza kadar gelecek ürünler ile uygulamalarınıza vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Diyaron ile güzellik ve sağlığınıza gönül rahatlığı ile kavuşabilir ve bu sırada cebinizi de rahatsız etmeden tam kapsamlı memnuniyeti yaşama şansına da ulaşabilirsiniz.

Mecitefendi Bal Özlü Derinlemesine Bakım Maskesi (100ml.) Kuru, çatlamış, olgun ve hassas ciltler için. Dry, chapped, mature and sensetive skin MECİTEFENDİ BAL ÖZLÜ DERİNLEMESİNE BAKIM MASKESİ kuru, çatlamış ve hassas ciltlerin haftalık bakımında ideal bir üründür. Kuru ve hassas ciltleri d..
18,00 TL
Mecitefendi DOĞAL KİL MASKE - GÜL (200 ml.) NATURAL CLAY MASK - ROSE     Cildi temizlerken yumuşatma ve nemlendirici yeteneğine de haiz olan gül suyu geleneksel olarak sıkça kullanılır. İşte bu gül suyunu yine geleneksel olarak kullanılan Kil Maskeyle birleştirip tarihi güzel..
12,50 TL
Mecitefendi DOĞAL KİL MASKE - KAYISI (200 ml.) NATURAL CLAY MASK - APRICOT     Bir ürün var ki; hem cildinizi nemlendirip besleyecek, hem temizleyip nefes aldıracak hem de tüm bu işleri doğallıktan ayrılmadan yapacak... O ürün artık MECİTEFENDİ raflarında...   &nbs..
12,50 TL
Mecitefendi DOĞAL KİL MASKE - NAR (200 ml.) NATURAL CLAY MASK - POMEGRANATE     Cildinizin nefes almasına ve yenilenmesini arzu ediyorsanız çözümünüz MECİTEFENDİ'nin Yeni Narlı Doğal Kil Maske bambaşka boyut kazanıyor...     Kullanımı: Yeteri miktar Nar Doğal ..
12,50 TL
Mecitefendi DOĞAL KİL MASKE - YOSUN (200 ml.) NATURAL CLAY MASK - MOSS     Topraktan gelen güzellik yosunla güçlendirildi. Ekstra bakım isteyen ciltler için geliştirilen Yosunlu Doğal Kil Maskemizle hem cildinize nefes aldırın, hem de yosunun sıra dışı yeteneğiyle olağan üstü..
12,50 TL
------------------------------------------------- Sakal Serumu İçerisinde kıl köklerini destekleyici, besleyici, uzamasını sağlayacak vitamin, bitkisel yağ ve bitkisel ekstratlar (özler) bulundurmaktadır. Ürünü aldıktan sonra düzenli kullanım ile kıl köklerinde gelişim sağlanmaktadır. Ürünün içer..
24,90 TL
Mecitefendi Yeşil Çay Derinlemesine Bakım Maskesi (100 ml.) GREEN TEA IN-DEPTH TREATMENT MASK Yağlı Ciltler Oily Skin MECİTEFENDİ YEŞİL ÇAY DERİNLEMESİNE BAKIM KREMİ, yağlı, sivilceli, akneli genç ciltlerde olduğu gibi yağlı ve olgun ciltlerin de haftalık bakımında ideal bir üründür..
22,50 TL
Set halinde satılmaktadır. Set içeriğinde 1 adet altın maske, 1 adet leke ve çil sabunu bulunmaktadır. Altın Maske (Gold Mask) -Cilt yenileyici -Cilt sıkılaştırıcı -Nemlendirici -İnce çizgilerin oluşumunu önleyici -Renk Açıcı -Yaşlanma karşıtı -Leke oluşumunu önleyici Ci..
70,00 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)