Menu
Sepetiniz

Kuruyemiş

Kuruyemiş

Türkiye insanının olmazsa olmaz atıştırmalık gıdaları arasında yer alan kuruyemişler, her yaş ve çevreden insan tarafından günlük hayatları içerisinde severek tüketilmektedirler. Söz konusu yemişlerin kalitesi hem hazırlık aşamasında kullanılan ürünlerin yetişme çeşitleri hem de tüketicilere ne kadar hızlı ve dolayısı ile taze biçimde ulaştırıldıkları ile doğru orantılıdır. Bu bağlamda çalışmalarına kaliteden ve tazelikten ödün vermeyerek en uygun çerez fiyatı değerlerine maksimum memnuniyet oluşturmak üzere devam eden Diyaron, sunulan tüm ürünlerde olduğu gibi kuruyemiş çeşitlerinde de sağlıklı ve üst düzey ürünlere kolaylıkla ulaşılmasını mümkün kılmaktadır. Sık aralıklar ile güncellenen ürün çeşitleri sayesinde hali hazırda stoklarda bulunan taze kuruyemişleri sizlerle buluşturan firmamız, bu yönden de takdir ve beğeninizi kazanmanın mutluluğunu yaşamaktadır. En uygun kuruyemiş fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni ürünler stoğa girdiğinde vakit kaybetmeden satın alabilmek için sitemizi periyodik aralıklar ile ziyaret edebileceğiniz gibi, bunun yanı sıra istek ve arzularınızı da bizlere ulaştırarak ürün çeşitlerimizi zenginleştirmemizde bizlere de her an yardımcı olabilirsiniz. 

Kapadokya Yöresel Gavurga 1kg
İndirim Tükendi
Kapadokya yöresinde meşhur olan ve unutulmaya yüz tutmuş bir lezzettir; "Gavurga". Bizde bu unutulmaya yüz tutan lezzeti eski günlerde nasıl üretiliyorsa, o şekilde üreterek insanların beğenisine sunduk.Gavurga içerisinde kenevir tohumu da dediğim Çedene ve özel Buğday bulunmaktadır. Ürün metal ..
15,00 TL
Ürün kavrulmuş ve tüketime hazır hale getirilmiştir. Bu ürün ve fiyat 1kg için geçerlidir. 1 kg ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz...
30,00 TL
Yeni 2016 mahsül çekirdeklerimiz stoğa girmiştir.Satışımızda bulunan kabak çekirdeği tuzludur. Yöremizde tuzsuz kabak çekirdeği kavrulmadığı için tuzlu yapılmaktadır. Fakat 10kg ve üzeri siparişlerde tuzsuz şekilde özel kavrum gerçekleştirilebilmektedir.Kapadokya denilince akla ilk gelen per..
65,00 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)