Menu
Your Cart

Keçiboynuzu Ürünleri

Keçiboynuzu Ürünleri

Ağaçların insanlara sunduğu en faydalı ve lezzetli meyvelerden birisi olan keçiboynuzu genellikle tekil olarak tüketilmesine rağmen uzman ellerde son derece farklı ve damak şenlendirici şekillerde de tadılabilmektedir. Doğanın sunduğu tüm güzellikleri en sağlıklı ve uygun fiyatlı şekilde sizlerle buluşturmayı ilke edinmiş olan Diyaron, keçiboynuzu ürünlerinde de farklı seçenekleri ile birlikte memnuniyet ve mutluluğunuzu en üst seviyeye çıkartmayı arzu etmekteyiz. Ürünlerimiz arasında yer alan keçiboynuzu özü ile birlikte vücut direncini ve sağlığını üst düzeye çıkartırken, son derece özel olarak keçiboynuzu unu ile birlikte de hamurlu yiyeceklerinizi daha leziz hale getirebilirsiniz. Tekil halde satın alındığında hazırlaması bir hayli zahmetli olan keçiboynuzu kırılmış halde de bulabileceğiniz sitemizde, hazırlığının zahmetli oluşu kadar lezzetinin de eşşsiz olduğu keçiboynuzu pekmezine de uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Seçenekler arasından tercihlerinizi yaparak en uygun keçiboynuzu özü fiyatı tecrübesini yaşamak ve sofralarınızı şenlendirmek için alışverişinizi dakikalar içerisinde sonlandırabilirsiniz. Keçiboynuzu pekmezi fiyatı çeşitlerinde de standart pekmezlere göre dahi daha düşük fiyatlara bu özel ürünü tecrübe edebilirsiniz.

Lokman Sena Sultan Öğütülmüş Keçi Boynuzu (200 g.) GROUND LOCUST BEAN POWDER İçindekiler: Öğütülmüş Keçi Boynuzu Tozu Kullanımı: Bir su bardağı sıcak su veya süte 2 çay kaşığı Keçi Boynuzu ilave edilerek içilebilir. Ayrıca, kakaonun kullanıldığı her yerde kullanılabilir. Günde 4 defa tüketi..
10,00 TL
İzmir merkezli  Mecitefendi firmasının üretmiş olduğu Keçiboynuzu Özü, piyasada kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.  Ayrıca piyasada müdavimi çok olan bir üründür. Ürün içerisinde 700gr Keçiboynunuzu özü bulunmaktadır. Kesinlikle glikoz bulunmamaktadır.  Tamamen doğal yöntemlerl..
20,00 TL
ÖNENMLİ NOT: NİVALİS FİRMASI TARAFINDAN YENİ PAKETLENEN ÜRÜNLERİN ETİKETİNDE "Nivalis Keçiboynuzu Özü" ŞEKLİNDE YAZMAKTADIR. ÜRÜNÜN İÇERİĞİNDE HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YOKTUR. Tokat merkezli  AweCemre firmasının üretmiş olduğu Nivalis marka Keçiboynuzu Pekmezi, piyasada Çikolata Tadında Pekmez..
25,00 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)