Menu
Your Cart

Gül Ürünleri

Gül Ürünleri

Doğa ananın insanlara sunduğu en güzel ve narin bitkilerden birisi olarak nitelendirilebilinecek gül, görünüş ve koku açısından olduğu kadar uygun yöntemler ile sofralara geldiğinde damak tadı açısından da büyük beğeni toplayan bitkilerden birisi haline dönüşmektedir. Özellikle doğal ve sağlıklı yöntemler ile birlikte işlenerek profesyonel ellerde hazırlandığında lezzeti son derece etkileyici olan gül ürünleri, Diyaron ile birlikte en ekonomik ve hızlı yoldan sizlerle buluşmakta. Doğal gül ürünleri arasında bulunan gül katkılı toz şeker, reçel, şerbet ve gül suyu gibi seçenekler arasından dilediğinizi tercih edebileceğiniz sitemizde, sık aralıklar ile güncellenen ve gelişen yelpaze içerisinde pek çok farklı başlıkta da ürünlerden faydalanabilirsiniz. Bu ve benzeri tüm ürünleri temin etmek ve en ekonomik gül ürünleri fiyatları ile alışverişlerinizi tamamlamak için sizler de arzu ettiklerinizi sepetinize ekleyebilir ve saniyeler içerisinde ödemenizi yapabilirsiniz. Diyaron, gül ürünlerinde olduğu gibi tüm gıda, kozmetik ve benzeri başlıklarda da doğal, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürünler ile hizmetinizde kalmaya devam etmekte.

Mecitefendi Gülsuyu 250 ml. Rose Water İçindekiler Naturel Gül Suyu, Gül Aroma Verici, Potasyum Sorbat. Kullanım Talimatı Tüketicinin isteği doğrultusunda içeçek olarak, Gıda Üretiminde, Şerbet, Lokum, Muhallebi, Aşure, Kek, Baklava, Dondurma, Yoğurt, Puding, Çay vb. kullanılır. ..
13,00 TL
Güllerin işlenmesinden edilen Rosense Doğal Gülsuyu hiçbir katkı maddesi içermez. Doğal tonik etkisi ile cildinizin nemini korumasına yardım eder. Sıkılaştırıcı özelliği ile gözeneklerin tıkanmasını önler, cildinize taze ve duru bir görünüm sağlar. Gülsuyu Gül yağı üretimi esasında elde edilen..
16,00 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)