Menu
Your Cart

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri

Gıda ürünleri her ev ve aile için hayatın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Sitemiz aracılığı ile birçok ürüne zahmetsizce ulaşmanıza olanak sağlanmakta ve damak tadınıza uygun ürünü seçebilmeniz için farklı alternatifler sunulmaktadır. Yemeklerin lezzetlendirilmesinde kullanılan çok çeşitli baharat online olarak adresimizden tedarik edilebilmektedir. Bunun yanı sıra özellikle kahvaltıların vazgeçilmesi olan çay da yine aynı kategoride bulunarak sipariş edilebilmektedir. Güzel kokulu gül ürünleri ayrı bir alt kategori olarak verilmekte ve gül severlerin memnuniyetle alışverişlerini gerçekleştirmelerine olanak sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra yaz aylarında fazlaca tüketilen salataları tatlandırmak için kullanılan nar ekşisi ve sirkeler de sitemiz bünyesinde yer alarak hayatınızın lezzetlenmesi için geniş kapsamlı ürünler sunmaya çalışılmaktadır.

Tatlı Yiyelim Tatlı Konuşalım

Türk adetlerinden bir tanesi de misafirliğe eli boş gidilmemesidir. Artık teknolojinin de ilerlemesi ile misafirliğe gidilirken götürülecek olan hediyeler online sipariş verilerek kişisel ziyaretler geçekleştirilmese bile gönderilebilmektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde köme-pestil, kuruyemiş ve lokum gibi ürünleri alarak direk olarak sevdiklerinize hediye etmenize olanak sağlanmaktadır. Bu sayede uzaktaki yakınların gönlü hoş tutulmuş ve daha fazla sevgi kazanılmış olmaktadır. Birçok farklı sebep ile tüketilen keçiboynuzu ürünleri de sitemizde bu ürünü sevenler için yerini almakta ve son derece uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız her geçen gün daha iyi olabilmek adına devam etmektedir.

Diyaron Kefir Mayası üretimi Ziraat Yüksek Mühendisi tarafından denetlenmekte ve kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Üretimhane şartlarında gerçekleştirilen üretimde klima ile ortamın sıcaklığı ve nemi kontrol edilmektedir. Üretimhanemizin yalıtımı yapılmış, taban ve duvarları steril şartlar..
15,00 TL
Diyaron Kefir Mayası 50ml Diyaron Kefir Mayası 50ml
Yeni İndirim
DİYARON KEFİR MAYASI                 Kefir ayranı kefir mayasının sütü mayalanması ile oluşan içecektir. Kefir ayranı tıpkı yoğurt gibi binlerce yıl evvel Orta Asya da Türkler tarafından bulunmuştur. Gelişmiş pek çok ülke ..
15,00 TL
Kapadokya Yöresel Gavurga 1kg
Yeni İndirim
Kapadokya yöresinde meşhur olan ve unutulmaya yüz tutmuş bir lezzettir; "Gavurga". Bizde bu unutulmaya yüz tutan lezzeti eski günlerde nasıl üretiliyorsa, o şekilde üreterek insanların beğenisine sunduk. Gavurga içerisinde kenevir tohumu da dediğim Çedene ve özel Buğday bulunmaktadır. Ürün metal ..
15,00 TL
Ürün kavrulmuş ve tüketime hazır hale getirilmiştir. Bu ürün ve fiyat 1kg için geçerlidir. 1 kg ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz...
30,00 TL
SENA SULTAN GİLABURU NEKTARI (500 ml.) Katkısız %100 Gilaburudan üretilmiştir. Made from whole Gilaburu Koruyucu madde içermez. No chemicals, additives or preservatives Gilaburu Dispacales takımının Caprifoliaceae (Hanımeli) familyasından olan, gövde, kabuk ve meyvelerin farmakoloj..
9,00 TL
İzmir merkezli  Mecitefendi firmasının üretmiş olduğu Keçiboynuzu Özü, piyasada kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.  Ayrıca piyasada müdavimi çok olan bir üründür. Ürün içerisinde 700gr Keçiboynunuzu özü bulunmaktadır. Kesinlikle glikoz bulunmamaktadır.  Tamamen doğal yöntemlerl..
20,00 TL
Yedi çeşit karışımdan oluşan muhteşem bir kahve denemeye değer. 1) YEMEN KAHVESİ 2) MENENGİÇ KAHVESİ 3) DAMLA SAKIZI 4) SAHLEP 5) KEÇİ BOYNUZU 6) KREMA 7) ÇİKOLATA..
12,00 TL
Yedi çeşit karışımdan oluşan muhteşem bir kahve denemeye değer. 1) YEMEN KAHVESİ 2) MENENGİÇ KAHVESİ 3) DAMLA SAKIZI 4) SAHLEP 5) KEÇİ BOYNUZU 6) KREMA 7) ÇİKOLATA..
20,00 TL
Yeni 2016 mahsül çekirdeklerimiz stoğa girmiştir. Satışımızda bulunan kabak çekirdeği tuzludur. Yöremizde tuzsuz kabak çekirdeği kavrulmadığı için tuzlu yapılmaktadır. Fakat 10kg ve üzeri siparişlerde tuzsuz şekilde özel kavrum gerçekleştirilebilmektedir. Kapadokya denilince akla ilk gelen per..
40,00 TL
NAHİTA ALIÇ SİRKESİ (500 ml.) PURE HAWTHORN CİDER VİNEGAR Katkısız %100 Alıçdan üretilmiştir. Made from whole Hawthorns Koruyucu madde içermez. No chemicals, additives or preservatives Senasultan Doğal Fermentasyon Sirkeleri Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üretilmişti..
15,00 TL
NAHİTA BÖĞÜRTLEN SİRKESİ (500 ml.) PURE BLACBERRY CİDER VİNEGAR Katkısız %100 Böğürtlenden üretilmiştir. Made from whole Blackberry Koruyucu madde içermez. No chemicals, additives or preservatives Nahita Doğal Fermentasyon Sirkeleri Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üre..
15,00 TL
NAHİTA ELMA SİRKESİ (500 ml.) PURE APPLE CİDER VİNEGAR Katkısız %100 Elmadan üretilmiştir. Made from whole Apples Koruyucu madde içermez. No chemicals, additives or preservatives Senasultan Doğal Fermentasyon Sirkeleri Geleneksel doğal fermentasyon yoluyla üretilmiştir. Bu ..
15,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)