SİTE ŞUANDA SATIŞA KAPALIDIR!!

Yaz Geldi Düğün Dönemi Başladı Kız ve Erkek Tarafı Botoks İçin Sıraya Dizildi

Yazar dinceronal 08/07/2015 0 Yorum Haberler,

Yaz Geldi Düğün Dönemi

 

Başladı Kız ve Erkek

 

Tarafı Botoks İçin Sıraya

 

Dizildi

 

 

Son yılların en büyük cilt bakımlarından birisi olan botoksa olan ilgi günden güne artıyor Yapılan araştırmalara göre en çok düğün sezonunda gelin ve damatın yakınları bu konuda hassas davranıyor.

 

Yüzünüzdeki kırışıklıklara karşı cerrahi yöntem gerektirmeden kısa sürede çözüm getiren botoks ve dolgu yöntemleri, yakınları evlenecek olan kişilerinde en çok tercih ettiği uygulamalar arasında. Düğün sezonunda özellikle gelin ve damat yakınlarının daha çok bu uygulamaları tercih ettiğini belirten Dermatoloji Uzmanı Engin Kocabaş, "Botoks ve dolgu uygulamaları iki haftada sonuç verse de uygulama sonrası oluşabilecek morluk riski nedeniyle gelinlerimiz cilt bakımını tercih ediyor” dedi.

Kısa sürede sonuç alınabiliyor

Yaz sezonunun başlaması ile birlikte kırışıklık ve sarkmalara karşı botoks ve dolgu tedavilerinin daha sık uygulandığını kaydeden Kocabaş, “Merkezimize yaz döneminde daha çok özellikle kaş arası, alın bölgesi, göz çevresi, ağız ve çene bölgesindeki kırışıklık ve sarkma şikayetiyle geliyorlar. Botoksta mevcut kırışıklıkları gidererek hastaların daha dinç, daha sağlıklı ve daha genç görünmesini sağlıyoruz. İki haftada sonuç aldığımız için hastalarımızın mevcut ihtiyaçlarını karşılayacak süreyi kazanmış olmaktayız. Dolgu uygulamalarında da uygulama sonrası hızlı yanıt alıyoruz” diye konuştu.

Cilt yapısı kişiden kişiye değişir

Kocabaş, kişilerin cilt bakımı niyetine sebze ve meyveleri ciltlerine uygulaması hakkında da şunları söyledi: “Her kişinin cilt yapısı değişiyor. Eğer kullanmayı düşündükleri ürün varsa önce doktora danışmalarını öneriyoruz. Salatalık gibi ürünlerde ciddi sıkıntı yaşamıyoruz ama limon gibi ürünler alerjik reaksiyonlara neden olabilir.” 

Kaynak:http://www.internetajans.com/saglik/dugun-donemi-basladi-kiz-ve-erkek-tarafi-botoks-ve-dolgu-yontemi-icin-siraya-dizildi-h271402.html

Yorum Yazın